Streičs: 5. kolonna šeit ir pilnīgā gatavībā, jūs to saprotat?! Dzīve mums rit visīstāko kara draudu režīmā 386

Cik liels Latvijai šobrīd ir apdraudētības līmenis no agresīvajiem kaimiņiem, šādu jautājumu TV24 raidījums “Nedēļa. Post Scriptum” uzdeva režisoram, gleznotājam un aktierim Jānim Streičam.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

“Cik liels?! Viss ir sagatavots, 5. kolonna šeit, Latvijā, ir gatava!” šādi bez pārdomām atbildēja režisors, izsakot dziļu pateicību Ukrainai: “Tiklīdz Ukraina neizturēs, viņi būs arī šeit. Ir jālūdzas par Ukrainu, ir jāpateicas Ukrainai – viņi mūs izglāba!”

Ja krievi būtu nākuši uz Latviju, tad šeit viņus tik tiešām sagaidītu ar ziediem un sagaidītāji jau ir sagatavoti.

CITI ŠOBRĪD LASA
Jebkuru brīdi mēs šeit arī dzīvojam kara draudu režīmā – šobrīd mēs to neredzam, bet dzīve rit visīstāko kara draudu režīmā, ir pārliecināts Streičs.

Reizēm mums ir lielākas pilnvaras uz kaut ko, vārda brīvība it kā lielāka – bet viss ir kara režīmā, mēs būtībā esam karā un esam tajā arī faktiski, jo Eiropa palīdz, mēs palīdzam, – to vajag apjēgt, ka šis ir karš, saka slavenais režisors.

Streičs ir pārliecināts, ka Krievija izmantos jebkuru izdevību jebkurā laikā. “Visi krievu tanki ies pāri manām mājām šeit Lietuvā, es dzīvoju tieši Suvalku koridorā. Līdz Polijas robežai man te ir 8 km. Un es zinu, ko tas nozīmē, kad tanki brauc pāri.”

Streiča visgarākā filma – dzīve

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.