Horoskopi un mistika
Horoskopi

Svarīgi būs veselības jautājumi un dzīves jēgas meklējumi! Horoskopi no 6. līdz 12. jūlijam0

Foto: Pexels

Avots: Linda Krāģe, “Nedēļa Kabatā”, AS “Latvijas Mediji”.

Auns

Lai gan domas grozīsies vairāk ap māju un ģimeni, nedēļas sākumā būtu jāiesaistās sabiedriskā darbā, kolektīva aktivitātēs, pievērsties sabiedrības vajadzībām. Ceturtdien un piektdien vairāk piemērots noslēgts dzīvesveids, laiks atcerēties par savām vajadzībām.

Vērsis

Nedēļas sākumā aktuāli padomāt par savu reputāciju un sociālo statusu, kāds tu izskaties sabiedrības acīs un kādu gribi, lai tevi redz citi. Vari piedomāt pie sava komunikācijas stila, kā paud vēlmes un uzskatus, cik esi objektīvs un konstruktīvs.

Dvīņi

Pirmdiena, otrdiena piemērotas intelektuālam darbam. Trešdien satraukumu, kreņķus var radīt finansiālā situācija un citu cilvēku izvirzītās prasības. Piektdiena piemērota radošām aktivitātēm, mūzikas baudīšanai.

Vēzis

Aktīvs laiks. Nedēļu labāk iesākt uz lietišķas nots, izvairoties no pārmetumu izteikšanas. Trešdien vairies no drudžainas rīcības. Harmoniskākā diena – piektdiena, kad apkārtējā atmosfēra iegūs maigāku pieskaņu, laiks romantikai.

Lauva

Svarīgi būs veselības jautājumi un dzīves jēgas meklējumi. Trešdien kļūsi viegli aizvainojams, jo īpaši, ja kāds aizskars tavu uzskatu sistēmu. Sestdiena piemērota sportiskām aktivitātēm. Svētdien iespējami koši sapņi.

Jaunava

Pirmdien labvēlīgi risināsies darba lietas. Nedēļas vidū stresu var radīt kāds tev uzticēts pienākums. Ceturtdien, piektdien – orientējies uz sadarbību, pratīsi būt līdzjūtīgs, kur nepieciešams. Sestdiena, svētdiena piemērotas dinamiskākām aktivitātēm.

Svari

Laiks pārdomāt un pārvērtēt biznesa mērķus un idejas. Izmanto pēdējā laikā gūtās atklāsmes un pieredzi, lai nonāktu pie atjaunotas koncepcijas. Jo īpaši veiksmīgas var kļūt tās idejas, kas saistītas ar izglītību vai sadarbību ar ārzemēm.

Skorpions

Joprojām aktuāla liela mentālā piepūle, darbs ar informāciju vai mācības, kurās daudz jāiegulda. Var nākties atkārtot kādas sen aizmirstas prasmes vai zināšanas. Mīlas lauciņā šobrīd viss kārtībā, ja vien ņem vērā arī partnera vēlmes.

Strēlnieks

Nedēļas vidū iespējamas nesaskaņas ar bērniem. Var nākties kārtot kādas kopējas īpašumu lietas vai vismaz plānot, kā to labāk darīt. Partnerattiecību un sadarbības jomā pagaidām viss solās būt labi – bez vētrām.

Mežāzis

Laiks un uzmanība šobrīd vairāk veltāma attiecībām ar otru pusi. Lai sirsnīgi pārrunātu attiecību statusu, kas apmierina, kas neapmierina vai kas trūkst pilnai laimei, vislabāk piemērota piektdiena. Šī diena solās būt īpaši romantiska.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nedēļas sākumā aktuāli veselības un sadzīviski jautājumi. Trešdiena nav piemērota braucieniem. Piektdiena labvēlīga, lai sniegtu un lūgtu palīdzību vai psiholoģisko atbalstu. Sestdiena, svētdiena piemērotas auto diagnostikai.

Zivis

Nedēļas pirmajā pusē labvēlīgs laiks intelektuālām nodarbēm vienatnē. Nedēļas vidū var būt kārdinājums tērēties uz bērniem vai izklaidēm. Svētdiena – lieliska aktīviem, bet radošiem hobijiem, piemēram, mākslas darbu radīšanai no metāla.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
2 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
1 stunda
LK
Ligita Kovtuna
Latvijā
“2100. gadā Latvijā iedzīvotāju skaits saruks līdz 350 tūkstošiem!” Ārsts Gruntmanis par Latvijas pamešanu, Covid-19 un politiku 10
Intervija 8 stundas
LE
LETA
Veselam
Covid-19 sasniedzis arī Krimuldas novadu
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Cēsiniece iekritusi rūdīta krāpnieka nagos. Naudas izvilināšanai izmantota īpaša shēma
6 stundas