“Tas, kas mani uztrauc, ir sabiedrības noskaņojums,” Ivo Krievs dalās pārdomās par Latvijas iedzīvotāju vēlmi aizsargāt savu zemi 208

“Tas, kas mani uztrauc ir sabiedrības noskaņojums,” TV24 raidījumā “Preses klubs” Biznesa augstskolas “Turība” Juridiskās fakultātes dekāns Ivo Krievs.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Viņš skaidro, ka būtisku lomu X brīdī var nospēlēt sabiedrības rīcība. “Man tiešām liekas skumji, ka ir tās sarunas, ka daudzi domā, kā varētu aizbēgt no Latvijas, nevis kā to sargāt.”

Viņaprāt, lielākajai daļai sabiedrības jāsaprot, ka šī ir mūsu zeme un šeit ir mūsu cilvēki, mūsu ģimenes un mūsu radinieki.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ivo Krievs vērš uzmanību, ka liela daļa sabiedrības saka, ka viņi ir gatavi paņemt somas un doties. Nav komfortalbi, ka lielākā daļa sabiedrības, iespēams, nav gatava savu zemi sargāt.

“Man gribētos, lai tā būtu. Es arī studentiem to cenšos tā kā ielikt. Nezinu vai to sauc par patriotismu. Patriotisms jau mazliet nonivelēts ir. Tā ir vairāk savas zemes un cilvēku mīlestība. Tie vecie cilvēki neaizbēgs. Redzot, ko dara Krievijas armija, tad man liekas, ka kaut kāds upuris ir jāpieņem,” skaidro Ivo Krievs.

Visiem jau ir bail no kara un tas ir loģiski: “Tas ir vērtību jautājums un man liekas, ka savā ziņā kaut kāds upuris ir jānes.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.