“Tas novedīs pie cenu krituma!” Okmanis prognozē, pēc cik mēnešiem pārtika būs lētāka 39

“Luminor” bankas galvenais ekonomists Pēteris Strautiņš teicis, ka inflācija septembrī sasniedza jaunu augstāko punktu, kas bija 22,2 %, bet tagad mēs esam nonākuši pie cenu līmeņu palielinošu un samazinošu spēku asas sadursmes krustpunkts, tātad cenu stabilizācija.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 27
Lasīt citas ziņas

Septembrī Strautiņa kungs saka, ka tumsas spēki vēl uzvarēja, bet turpmāko četru mēnešu laikā gaidāms neizšķirts, kas vēsta par iespējamu cenu stabilizāciju, bet pēc tam frontes līnija velsies pretējā virzienā, kas varētu teorētiski nozīmēt cenu pazeminājumu. Kā jūs skatāties uz turpmākajiem četriem mēnešiem?

“Pēc Jaunā gada varētu sākties Eiropas Centrālās bankas ietekme, kad samazināsies inflācija un cilvēkiem paliks dārgāki kredīti, tāpēc mazāk tērēs apkalpojošajai sfērai, restorāniem, kafejnīcām, ēdnīcām, līdz ar to, ja mazāk pirks pārtiku, tas novedīs pie tā, ka pārtikas cenu līmenis noslīdēs uz leju,” TV24 raidījumā “Uz līnijas” komentāru sniedz Raimonds Okmanis, veikalu tīkla “Lats” valdes priekšsēdētājs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš gan norāda, ka cenas neatgriezīsies tādā līmenī kā pirms gada. “Tie laiki ir pagājuši, bet cenas noteikti paliks mazākas!” viņš teic.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.