FOTO: Science.org

TESTS. Akmens, šķēres, papīrīts! Vai vari mūs pieveikt 5 gājienos šajā vienkāršajā spēlē? 0

Vai zini šo klasisko spēli, kas tik labi noder brīžos, kad jāizvēlas, kurš būs pirmais, kurš darīs kādu konkrētu darbu vai citādi jāizvēlas viens no vairākiem kandidātiem? Izaicinām šodien to uzspēlēt ar mums!

RAKSTA REDAKTORS
Mūsu sudrabotā medaļniece Bota tiek salīdzināta ar vistu? Kāds ir krietni vien pārcenties ar reklāmas aktivitātēm… 2
Kokteilis
Šajos datumos dzimušajiem atlikušo ziemu jābūt īpaši uzmanīgiem – var notikt nelaime 1
FOTO. Viņi mirst no negulēšanas un apsaldējumiem, viņus lamā un gāna. Kādas profesijas meistari šobrīd Kijivā ir pieprasītākie?
Lasīt citas ziņas

Atceries: akmens ir stiprāks par šķērēm, jo ar šķērēm to nevar sagriezt, šķēres var sagriezt papīru, tātad ir stiprākas par to, bet akmeni var ietīt papīrā, tātad papīrs ir stiprāks. Tikai 3 iespējamie izvēles varianti! Izvēlies katrā jautājumā savu, bet apakšā pie atbildes uzzini, ko izvēlējāmies mēs!

Akmens, šķēres, papīrīts, viens - divi - trīs! Ko rādi tu?

1 no 5
FOTO. Valsti teju paralizēs ekstremāli laikapstākļi – izsludināts oranžais brīdinājums!
VIDEO. SOK “neitrālos sportistus” neaiztiek, bet “ar nožēlu” diskvalificēts ukraiņu skeletonists Heraskevičs
VIDEO. Jauna taktika – būs vēl trakāk? Krievija palaiž FPV no “mātes” droniem dziļi Ukrainā
15 trakas lietas, ko var atrast, ieraudzīt un piedzīvot tikai Dubaijā
Valstī pieaug kurināmā deficīts! PTAC pateicas tirgotājiem, kas ievieš pirkuma limitus
Ukrainas olimpiskā komiteja: Uzvara ir tad, kad sportists aizstāv patiesību, cieņu un piemiņu
RAKSTA REDAKTORS
Mūsu sudrabotā medaļniece Bota tiek salīdzināta ar vistu? Kāds ir krietni vien pārcenties ar reklāmas aktivitātēm…
TV24
Tikko bija frontē, tagad olimpiskajās spēlēs?! Iespējams, starp “neitrālajiem” sportistiem ir arī krievu karavīri
Receptes
Ļoti garda un neierasta uzkoda uz maizītēm: rīvēts ķirbis ar kausētu sieru ar sīpoliem un ķiplociņu
RAKSTA REDAKTORS
“Vienu dienu kiosks vēl bija, nākamajā – vairs ne…” Iedzīvotāji nesaprot, kur paliek “Narvesen” kioski
TV24
“Medikamenti sen vairs tad nav inovatīvi!” Eksperte atzīst, ka onkoloģija Latvijā ir prioritāte tikai uz papīra
Skeletonists Indriksons pēc olimpisko spēļu otrā brauciena saglabā 17. vietu
Kokteilis
Vecmāmiņai bijusi īpaša pieeja situācijai. Evika Siliņa skaidro, kā tikusi pie sava unikālā vārda
Vai tavējais ir šo skaitā? BMW pasaulē atsauc simtiem tūkstošu automobiļu