Foto: Canva

TESTS. Labā vai kreisā? Noskaidro, kura smadzeņu puslode aktīvāk vada tavu prātu 0

Vai esi dzirdējis, ka cilvēkus mēdz raksturot kā “kreisās smadzeņu puslodes” vai “labās smadzeņu puslodes” tipa domātājus? Lai gan šim apgalvojumam nav stingra zinātniska pamata, daudzi aizraujas ar domu, ka smadzeņu puse, kuru izmanto vairāk, varētu noteikt personības iezīmes. Saskaņā ar šo teoriju kreisā smadzeņu puslode tiek saistīta ar loģisko domāšanu un analītiskām spējām, savukārt labā puslode – ar radošumu un intuīciju.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Lasīt citas ziņas

Aizpildi šo testu un uzzini, kā tavs prāts apstrādā informāciju!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

Tev ir iespēja izvēlēties starp statistikas vai fotogrāfa kursiem. Kurus tu izvēlētos?

1 no 11
“Kameras skatoties – it kā rotaļājas!” Atklātas jaunas detaļas par skolotāju, kuru rosina apsūdzēt par seksuālu vardarbību pret bērniem
Putins mainījis savas domas? Tramps komentē Krievijas prezidenta nosacījumus kara izbeigšanai
“Tā bija briesmīga sajūta!” Jaunā māmiņa sašutusi par piedzīvoto Rīgas Dzemdību namā
FOTO. “Piedodiet, nenoturējos.” Latvijas prezidents Edgars Rinkēvičs sasmīdina ar fotogrāfiju no NATO samita
Latvija un Ukraina vienisprātis par nepieciešamību saglabāt sankcijas pret Krieviju un Baltkrieviju sporta jomā
Baltijas jūra pamazām pārvēršas par zupu! Igaunijas zinātnieki brīdina par pārmaiņām, kas jau sākušās
Kokteilis
“Vai man to tiešām vajag?” Sindija Bokāne stāsta, kāpēc nolēma palielināt krūtis
Kokteilis
“Tu zini mani no galvas” – viena no pēdējā laika populārākajām latviešu dziesmām tomēr netiek vērtēta viennozīmīgi
Donaldam Trampam šodien ieplānota kāda nozīmīga telefonsaruna – par ko un ar ko viņš runās?
TV24
Patvēruma meklētāju centra “Mucenieki” jaunā vadītāja Vita Klubure: “Mans prioritārais uzdevums, stājoties amatā, ir nodrošināt kārtību”
RAKSTA REDAKTORS
Skolā brīvlaiks, bet jautājumi paliek – Linda Tunte nesaprot “Skola 2030” jēgu un ministrijas klusēšanu
Rosina apsūdzēt robežsargu par braukšanu alkohola reibumā
Kokteilis
Horoskopi 9. jūlijam. Esi gatavs pamanīt iespējas, kas var parādīties dienas gaitā
Ungārijas nostāja sāk iepriecināt – Maģars pēkšņi ticies ar Zelenski, un abi panākuši cerīgu vienošanos