Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tevi neliks mierā mazas problēmiņas, kuras būs jāatrisina! Horoskopi 5.augustam0

Publicitātes foto

Auns

Šodien tevi neliks mierā mazas problēmiņas, kuras gan būs jāatrisina uzreiz. Pacenties gan kustēties uz priekšu maziem solīšiem, lai neko nesabojātu.

Vērsis

Apkārtējie ar prieku izmantos šodien tevi kā “kabatlakatiņu”, kam izsūdzēt savas bēdas. Tu proti just līdzi, taču, cik var? Nekautrējies arī atteikt tad, kad nevari palīdzēt!

Dvīņi

Tu šodien jutīsies aizmirsts un nevienam nevajadzīgs. Lai arī tu jau ar veselo saprātu zini, ka tās ir muļķības, sajūtas tevi nepametīs. Tāpēc pacenties laiku pavadīt kopā ar cilvēkiem, kas tev simpatizē un sagādā prieku.

Vēzis

Šodien tev būs ļoti daudz spēka un izturības. Vari arī darīt tādus darbus, kurus citas reizes atliki. Tev pietiks gan spēka, gan uzdrīkstēšanās.

Lauva

Jo plašāk tu pavērsi durvis, jo vairāk gaismas ienāks. Tu taču to zini! Tāpēc paver durvis plašāk šodien, ja esi sajuties vientuļš. Ļauj, lai pa tām ienāk cilvēki, kas tev simpatizē.

Jaunava

Šodien tu varēsi uzzināt no apkārtējiem ļoti daudz par sevi. Arī brīnumainas lieta. Neņem galvā visu, ko dzirdi!

Svari

Uzmanīgi pavēro, ar ko šodien ir aizņemti apkārtējie cilvēki pirms piedāvāt viņiem savu palīdzību. Būtībā tev ir jāiemācās vairāk cienīt pašam savu laiku.

Skorpions

Šodien tu jutīsies komfortablāk, ja būsi pēc iespējas tālāk no citiem cilvēkiem un sabiedriskās dzīves. Ja vien tev ir iespēja, mierīgi pasēdi mājās, palasi kādu grāmatu – nodarbojies ar tām lietām, kas tev ļauj justies labi.

Strēlnieks

Ieklausies savā intuīcijā. Šodien, iespējams, tev nāks arī kāda apskaidrība. Tāpēc, ja vien tu jūti negaidīti, ka kaut ko vēlies darīt citādi, tad dari – tu nekļūdīsies!

Mežāzis

Necenties izbīdīt kalnus ar vienām domām vien – neizbīsies! Ja vēlies, lai izbīdās, rīkojies!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena tev var sagādāt daudz nervozu, uztraukumu pilnu mirkļu. Ļoti iespējams, ka tu šaubīsies, vai rīkojies pareizi, tomēr, ja vēl vakar tevi nekādas šaubas nemāca, tad arī šodien, visticamāk, nekas nav mainījies.

Zivis

Tavi centieni tiks pamanīti, tomēr lielu veiksmi neatnesīs. Tomēr arī solīt lietas, kuras tu nemaz negrasies izpildīt, nesoli, vēlāk tas tev sāpīgi var atspēlēties.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.