Foto – AFP/LETA

Treniņā Dienvidāfrikā gājis bojā viens no pasaulē spēcīgākajiem MTB riteņbraucējiem 0

Pievieno LA.LV

Treniņā ceturtdien Dienvidāfrikā satiksmes negadījumā gāja bojā Berijs Standers, kuru uzskatīja par vienu no pasaulē spēcīgākajiem kalnu (MTB) riteņbraucējiem.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
“Sekas būs lielas un dārgas…” Ministrs Tavars vētras laikā vēršas pie iedzīvotājiem
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Lasīt citas ziņas

Negadījumā Dienvidāfrikas austrumu krastā Standeru netālu no mājām uz dienvidiem no Durbanas notrieca mikroautobuss.

Pērn Londonas olimpiskajās spēlēs Standers finišēja piektais. Iepriekš karjerā U-19 un U-23 pasaules čempionātos uzvarējušais Standers bija viens no Dienvidāfrikas izcilākajiem sportistiem. Dienvidāfrikas Riteņbraukšanas federācija viņu nosauca par īstu sporta ikonu un paraugu sportā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Standers kļuva par pēdējos gados otro Dienvidāfrikā bojā gājušo augstākā līmeņa riteņbraucēju. 2011.gada janvārī automašīna nāvējoši notrieca Karlu Svartu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.