Treniņa laikā Jēkabpils tirgū topošais dienesta suns Apollo Dark atrod nelegālās cigaretes 44

Šobrīd darbam policijā tiek trenēts jauns vācu aitu šķirnes suns Apollo Dark. Topošajam dienesta sunim decembra sākumā palika četri mēneši, un viņš, svinot savu īpašo dienu, slēptuvē kādā tirdzniecības vietā Jēkabpils tirgus teritorijā atrada 4600 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Treniņa nolūkā Apollo Dark ir apmeklējis Jēkabpils tirgu jau iepriekš. Šoreiz tas vainagojās ar sekmīgu rezultātu. Likumsargi kopumā izņēma 1600 cigaretes „Prince”, 800 cigaretes „NZ”, 800 cigaretes „Premier”, 600 cigaretes „Winston”, 600 cigaretes „Minsk” un 200 cigaretes „Queen”. Policijā par notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process.

Pašlaik Apollo Dark saimnieks, Kinologu nodaļas Zemgales grupas inspektors Gints Vuškāns, apmāca suni, lai viņš varētu nokārtot testus un kļūtu par pilntiesīgu policijas dienesta suni – narkotiku un nelegālo cigarešu meklētāju, turpinot esošā dienesta suņa Darvina misiju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes darbinieku aktīvais darbs saistībā ar akcizēto preču nelegālu apriti ir rezultējies ar panākumiem. Šogad vienpadsmit mēnešos policisti Jēkabpilī atraduši un no nelegālās aprites kopumā izņēmuši 40 842 cigaretes, kas, salīdzinājumā ar 2021. gadu ir vairāk nekā uz pusi mazāk. Pērn tādā pašā laika posmā Jēkabpilī no nelegālās aprites kopumā tika izņemtas 86 995 cigaretes.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.