“Viesnīca sezonu noslēdz oktobra beigās, tāpēc es zināju, ka turpmāk viņu nebaros tūristi,” kaķa izglābšanās stāsts ar laimīgām beigām 3

Stāsts par bezpajumtnieku kaķi, kurš atradis mājas kļuvis populārs platformā “TikTok”. Ar vairāk nekā 359 000 skatījumiem mīlīgā kaķenīte sasildījusi interneta lietotāju sirdis, ziņo izdevums “Newsweek”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās 9
Kokteilis
12 biežāk sastopamie ģimenes locekļu tipi. Noskaidro, pie kura piederi tu!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Lasīt citas ziņas

25 gadus jaunā Džesika satika kaķi pagājušā gada septembrī, atpūšoties Kosa salā Grieķijā. Jaunā sieviete atvaļinājuma laikā sāka barot piemīlīgo dzīvnieku. Laika gaitā starp sievieti un kaķi uzplauka patiesa draudzība.

Džesika stāsta: “Zia vienmēr bija vienā un tajā pašā laikā un vietā.” Kaķis bieži uzturējies zem kādas palmas atpūtas kompleksā, kurā bija apmetusies jaunā sieviete.

CITI ŠOBRĪD LASA

Noslēdzoties atvaļinājumam, 1.janvārī Džesika dalījās ar savām pārdomām sociālajos medijos, publicējot foto ar jauniegūto draugu-kaķi. “Man sirds lūzt saprotot, ka viņa ir jāatstāj. Nezinu kas ar viņu notiks tālāk.”

“Viesnīca sezonu noslēdz oktobra beigās, tāpēc es zināju, ka turpmāk viņu nebaros tūristi. Es uzreiz sapratu, ka man ir jānogādā viņa uz Apvienoto Karalisti. Kad es atgriezos mājās, es sāku visu organizēt, lai viņu nogādātu pie sevis,”

stāsta jaunā dāma.

Džesika sazinājās ar Grieķijas dzīvnieku patversmi, kas kaķeni noķēra un nogādāja pie veterinārārsta. Tad Džesikai nācās šķirties no aptuveni 800 mārciņām. Šie izdevumi sedza mikroshēmas, dzīvnieka pases, vakcinācijas, lidojuma un apdrošināšanas izmaksas.

Šobrīd, trīs mēnešus vēlāk, kaķene Zia laimīgi dzīvo pie jaunās saimnieces Lielbritānijā. Džesika stāsta, ka kaķenīte ir aprūpēta, pabarota un drošībā. Viņai patīk ķerstīt putnus un daudz gulēt.

Šis stāsts ar laimīgām beigām silda interneta lietotāju sirdis. Platformā “Tik tok” tas ir savācis vairāk nekā 30 000 atzīmes “patīk” un komentārus atstājuši aptuveni 810 cilvēku, kas pauž pateicību, ka jaunā sieviete nepalika vienaldzīga pret jauko kaķenīti.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.