Krievijas karakuģis.
Krievijas karakuģis.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Turcija palīdz Ukrainai un slēdz Krievijas karakuģiem piekļuvi Melnajai jūrai 4

Turcija aizliegusi Krievijas karakuģiem caur Dardaneļiem, liedzot tiem piekļuvi Melnajai jūrai, sestdien instagramā paziņojis Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Reklāma
Reklāma
Tārps, fekālija vai dupsis? Pirms dod vārdu savam bērnam, padomā vēlreiz: lūk, ko šie populārie vārdi nozīmē citās valodās 2
Kas tāds Krievijas-Ukrainas karā noticis pirmo reizi: Zelenskis nāk klajā ar paziņojumu, kas sašūpojis kara gaitu
“Visi jūk pa savam!” Ogrēnieši nevar saprast Helmaņa jaunāko ierakstu sociālajos tīklos
Lasīt citas ziņas

Zelenskis pateicies Turcijas prezidentam Redžepam Tajipam Erdoganam un turku tautai par izrādīto atbalstu cīņā pret Krievijas iebrukumu.

“Aizliegums Krievijas karakuģiem iekļūt Melnajā jūrā, kā arī vērā ņemamā militārā un humānā palīdzība Ukrainai šodien ir ļoti svarīga. Mēs to nekad neaizmirsīsim,” uzsvēris prezidents.
CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, Ukraina Turcijai lūdz slēgt Dardaneļu un Bosfora jūras šaurumus Krievijas karakuģiem.

Starptautisko tiesību normas paredz, ka Turcija pārvalda Bosfora un Dardaneļu šaurumus. Miera laikos tirdzniecības kuģu navigācijai šaurumos nav ierobežojumu, bet karakuģiem ir noteikti ierobežojumi.

SAISTĪTIE RAKSTI