Silenieks par Rietumu nespēju ātri piegādāt ieročus Ukrainai: “Muļļas, vienkārši muļļas!” 125

“Muļļas, vienkārši muļļas,” par Rietumu nespēju ātri piegādāt ieročus Ukrainai, TV24 raidījumā “Preses klubs” norāda Latvijas Riteņbraucēju apvienības vadītājs, biedrības “Drone Force – Europe” valdes priekšsēdētājs Viesturs Silenieks.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
“Taksists nolēma kļūt par ballītes kulmināciju” – pašā Rīgas centrā kāda vecmeitu ballīte noslēgusies ar taksista Vjačeslava perversu uzvedību 30
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 107
Lasīt citas ziņas

“Es neesmu Trampa atbalstītājs, bet, man liekas, ka viņš izdarīja labu lietu, kad viņš pateica: ja visi neiemaksās, 2% no IKP, tad Amerikai jāpārdomā, ko darīt. Un tajā brīdī daži saņēmās un sāka vairāk maksāt, un tagad viņš turpina šantažēt, norāda Silenieks.

Jautājums, ko Tramps aktualizēja, ka ja visi nemaksās, tad mēs arī mazāk dalīsimies, no vienas puses pareizs, – kas viņi muļķi, kāpēc, lai viņi maksātu? Un tagad arī visa Eiropa skatās, ko darīs Amerika! Paši nevar darīt?

CITI ŠOBRĪD LASA

Amerika no sava IKP aizsardzībā ieliek visvairāk, kādēļ pārējie tā nedara, bet par vainīgu sataisa Ameriku?

Šo argumentu ir grūti atspēkot, ja pēc godīguma principa, tas ir pilnīgi godīgs uzstādījums, un Eiropa muļļājās.

“Es domāju, ka šis stāsts nāks Eiropai ilgtermiņā par labu, jo beidzot sāks kaut ko darīt, saņemsies ražošana un militārā industrija kopumā, protams, jo ilgāk muļļājās, jo Ukrainā mirst vairāk cilvēku, un apdraudējums reģionā ar vien pieaug. Bet ja citādāk, tas muļļu bars nesaprot,” atdzīst Silenieks.

Un Krievija to visu redz un veicina.

Jau ziņots, ka bijušais ASV prezidents Donalds Tramps apgalvoja, ka viņa prezidentūras laikā NATO sanāksmē kādas lielas alianses dalībvalsts prezidents viņam esot jautājis, vai ASV aizstāvētu NATO valsti, kas neatvēl pietiekami daudz līdzekļu aizsardzībai, gadījumā, ja tai uzbruktu Krievija.
“Es teicu: “Jūs neesat samaksājuši? (..) “Nē, es jūs neaizsargāšu. (..) Es mudinātu viņus [Krieviju] darīt, ko, pie velna, viņi grib. Jums ir jāmaksā,” sacīja eksprezidents.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.