Latvijas U-18 basketbola izlases spēle pret Franciju.

U-18 basketbolisti Eiropas čempionāta grupu turnīru noslēdz ar zaudējumu 0

Latvijas U-18 vīriešu basketbola izlase piektdien Grieķijā Eiropas čempionāta apakšgrupas trešajā spēlē ar rezultātu 63:73 (11:17, 15:15, 19:22, 18:19) piekāpās vienaudžiem no Francijas.

Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Latviešiem nākamais mačs būs trešdien, kad astotdaļfinālā gaidāma spēkošanās ar Spāniju vai Horvātiju.

Latvijas izlases rindās ar 15 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kristaps Ķilps, kurš pieļāva arī septiņas kļūdas, 14 punktus iemeta Roberts Bērze, 13 punkti bija Jēkabam Bekam, bet desmit punktus savā grozā ierakstīja Emīls Krūmiņš.

Latvijas komandu šajā mačā pievīla precizitāte no soda metienu līnijas, jo tika realizēt vien deviņi no 23 brīvmetieniem.

Tikmēr francūžiem 20 punktus guva Malkolms Kazalons.

Spēli ar izrāvienu 7:0 sāka francūži, bet Latvijas jaunie basketbolisti izlīdzināja mača gaitu un pirmajā puslaikā pāris reizes atradās metiena attālumā no rezultāta izlīdzināšanas. Puslaiku Latvijas jaunā maiņa zaudēja ar 26:32, bet spēles otrās daļas pirmajās minūtēs pēc Bērzes metiena pietuvojās vairs tikai līdz viena punkta deficītam (33:34).

Trešās ceturtdaļas otrajā pusē pārliecinošāk darbojās pretinieki, kā rezultātā rezultāts pirms ceturtā ceturkšņa bija 54:45 Francijas basketbolistu labā. Pamatlaika noslēdzošajā desmitminūtē francūži ātri iekrāja piezīmju normu, taču neprecīzie soda metieni liedza latviešiem atspēlēties, un tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 63:73.

Turnīrs Latvijas izlasei iesākās neveiksmīgi, abos mačos piedzīvoti zaudējumi galotnēs – 74:82 pret Grieķiju un 71:73 pret Slovēniju. Tikmēr Francija sākusi ar divām uzvarām – 66:52 pār Slovēniju un 80:55 pār Grieķiju.

Apakšgrupā pirmo vietu ar trim uzvarām spēlēs guva Francija, pa uzvarai divos ir Slovēnijai un Grieķijai, bet Latvija cietusi trīs zaudējumus.