Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Ukrainā tuvākajā laikā tiesās vēl 48 Krievijas karavīrus aizdomās par kara noziegumiem 0

Ukrainā tuvākajā laikā tiks tiesāti vēl 48 Krievijas karavīri, kas tiek turēti aizdomās par kara noziegumu izdarīšanu, pirmdien Pasaules ekonomikas forumā Davosā paziņoja Ukrainas ģenerālprokurore Irina Venediktova.

Kokteilis
Pa kuru laiku tās pazuda? 80. gados dzimušie bija pēdējie, kas pieredzēja šīs 11 lietas
Kokteilis
jums ir paveicies! Šajos mēnešos dzimušie cilvēki ir visveiksmīgākie savā karjerā un personīgajā dzīvē
Kokteilis
Tās izsūc visu tavu enerģiju: nosauktas visbīstamākās Zodiaka zīmes
Lasīt citas ziņas

Kopš Krievijas iebrukuma sākuma Ukrainā ierosinātas tūkstošiem krimināllietu par kara noziegumiem, kurus izdarījuši Krievijas karavīri.

“Mēs jau esam ierosinājuši apmēram 13 000 lietu, kas saistītas tikai ar kara noziegumiem. 49 personām ir paziņots par viņu turēšanu aizdomās pēc šīs kategorijas,” un viens no šiem Krievijas karavīriem jau ir atzīts par vainīgu, uzsvēra Venediktova.

CITI ŠOBRĪD LASA

Venediktova piebilda, ka amatpersonām ir saraksts ar apmēram 600 cilvēkiem, kas tiek turēti aizdomās par līdzdalību kara noziegumos. Divas lietas pret trim aizdomās turētajiem jau izskata tiesas.

SAISTĪTIE RAKSTI