Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: SCANPIX/ITAR-TASS/Vitaly Nevar

Ukrainas armija: Krievijas vadība sākusi slēptu rezervistu mobilizāciju 0

Krievijas vadība sākusi slēptu rezervistu mobilizāciju un plāno karam pret Ukrainu piesaistīt aptuveni 60 000 cilvēku, pirmdien paziņoja Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
TV24
“Esam baigās auzās iebraukuši ar šo!” Bērziņš par pensiju sistēmu Latvijā 105
Lasīt citas ziņas

“Krievijas Federācijas militāri-politiskā vadība sākusi pasākumus slēptai rezervistu mobilizācijai, lai kara daļās personāls būtu kara laika līmenī. Izvēloties kandidātus, priekšroka tiek dota personām, kurām jau ir kaujas pieredze. Mobilizācijai pakļauti ierindnieki, seržanti un virsnieki. Noteikti arī galvenie reģioni mobilizācijai: Krasnodaras novads, Permas novads, Dagestāna, Ingušija, Kalmikija,” teikts ģenerālštāba paziņojumā.

“Galvenais motivējošais faktors rezervistiem joprojām ir materiālā stimulēšana. Turklāt Krievijas iedzīvotāju vidū izplatās viedoklis, ka kara ar Ukrainu dalībnieki var uzlabot savu materiālo stāvokli uz tā dēvēto trofeju, respektīvi, laupīšanas un marodierisma rēķina,” pavēstīja ģenerālštābs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Krievijas armijas vadība ar slēptās mobilizācijas palīdzību cer piesaistīt 60 000 cilvēku.

“Ieroču un militārās tehnikas komplektēšana notiks ar novecojušās tehnikas noņemšanu no glabāšanas. Daži paraugi bāzēs un noliktavās glabājas vairāk nekā 30 gadus,” norādīja ģenerālštābs.

SAISTĪTIE RAKSTI