“Ukraiņu ģenerālštābs par to klusē, bet tas ir apzināti!” Slaidiņš komentē pēdējās 24 stundās notikušo 37

Pievieno LA.LV

“Pagājušās diennakts notikumi ir daudzu zīmīgi atgadījumu pilni, karadarbība turpinājās ar diezgan augstu intensitāti, savstarpējām apšaudēm, uzbrukumiem, pretuzbrukumiem,” TV24 speciālizlaidumā situāciju komentē NBS komandieris, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš.

VIDEO. Sabiedrība izdarīja to, ko valsts nespēja… 24 stundu labdarības maratonā saziedoti nepieciešamie līdzekļi smagi slimās Līvas ārstēšanai
Kokteilis
Šie datumi mainīs visu: astrologi nosaukuši katras zodiaka zīmes “zelta” jeb veiksmīgāko aprīļa dienu
Veselam
Sliktāk nekā alkohols un smēķēšana: atklāts galvenais krūts vēža cēlonis 1
Lasīt citas ziņas

Gan Ukrainas, gan Krievijas informatīvajā telpā bija diezgan skopa informācija par sauszemes aktivitātēm.

“Vajadzēja meklēt citus resursus, lai saprastu, kas tur notiek! Izskatās, ka ukraiņi arī vietām pārgājuši uzbrukumā, ukraiņu ģenerālštābs par to klusē, bet tas ir apzināti, lai neizpaustu pārāk plašu informāciju uz ārpusi,” viņš atklāj.

CITI ŠOBRĪD LASA

Krievijas spēki turpina darīt visu, lai saraustītu Ukrainas vienības, kā redzam, aktivitātes ir praktiski visā frontes līnijā, karaspēks turpina virzīties, kustēties ar galveno domu, lai ukraiņi nepārmet spēkus uz taktiski svarīgajiem apvidiem, kur šobrīd notiek smagas kaujas

“Krievi veic mobilo aizsardzību, notiek taktiskie uzbrukumi vienā, otrā vietā, bet būtībā nekādu lielu panākumu nav, nekādu teritorijas ieguvumu pēdējo 24 stundu laikā nav,” Slaidiņš norāda.

Konkrētāku informāciju par karstajiem punktiem skaties video.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.