Foto: ekrānuzņēmums

Unikāli kadri: Londonas zoodārzā nākuši pasaulē Sumatras tīģerēni 0

Pievieno LA.LV

Ar slēpto kameru palīdzību Londonas Zooloģiskajā dārzā ir izdevies iegūt unikālus kadrus – ar apdraudētas sugas – Sumatras tīģera – pasaulē nākušajiem mazuļiem, vēsta britu raidorganizācija BBC.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Pēc 106 dienu ilgas grūtniecības trīs tīģerēni februāra sākumā nepilnas stundas laikā piedzimuši piecus gadus vecajai Sumatras tīģerienei Melati. Mazuļu nākšanu pasaulē izdevies nofilmēt video kamerām ar attālinātu vadību. Zoodārzs jau ir noskaidrojis mazuļu dzimumu.

Kā atzīmē BBC: 1970.gadā savvaļā dzīvoja 1000 Sumatras tīģeru, bet tagad to skaits sarucis līdz 300.

)
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.