Ekrānuzņēmums no TVplay.lv

Vācijā līdz 1. aprīlim plānots legalizēt marihuānu; aizliegums bijis spēkā vairāk nekā 40 gadu 35

Vācija plāno legalizēt marihuānu līdz 1.aprīlim, valdošo partiju pārstāvjiem par šo lēmumu paziņojot pēc ilgām debatēm par galīgajām detaļām un veselības aizsardzību.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
“Ceru, ka nepiečurāja jums mašīnu!” Cilvēki “sadodas rokās”, sniedzot palīdzību ceļmalā gulošam vīram, taču mediķi ir jāgaida pārāk ilgi 80
Lasīt citas ziņas

“Likums tātad var stāties spēkā 1.aprīlī,” pēc pēdējā sarunu raunda pavēstīja valdošās koalīcijas trīs partiju parlamenta frakciju priekšsēdētāju vietnieki.

“Noteikumi ir reāla robežzīme mūsdienu narkotiku politikā, kas stiprina prevenciju un uzlabo veselības, bērnu un jauniešu aizsardzību,” norādīja sociāldemokrātu, brīvo demokrātu un zaļo pārstāvji.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pieaugušie valsts iedzīvotāji varēs mājās audzēt marihuānu, un šī narkotiskā viela nelielos daudzumos varēs atrasties viņu īpašumā.

Sākot ar 1.jūliju, ar kopīgu marihuānas kultivēšanu varēs nodarboties klubi.

Likuma mērķis ir vērsties pret melno tirgu un mazināt ar narkotiku apriti saistīto noziedzību, norādīja Veselības ministrija.

Bundestāgā likums oficiāli tiks pieņemts nedēļā, kas sākas ar 19.februāri, bet 22.februārī tas tiks nodots parlamenta augšpalātai. Arī tur tā apstiprināšanai nav paredzami nekādi šķēršļi.

Ar 1.aprīli marihuānas aizliegums, kas bijis spēkā vairāk nekā 40 gadu, teju pavisam noteikti būs atcelts.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.