Vai 16 gadus veciem jauniešiem jāļauj balsot, bet nepirkt alu? 37

TV24 raidījumā “Preses klubs” norisinās karsta diskusija par alkohola iegādāšanās ierobežošanas iespējām.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Zvērināts advokāts Artūrs Zvejsalnieks skaidro, ka lielākajā daļā Eiropas šādu ierobežojumu nav: “Es piekrītu, ka varbūt pa naktīm šobrīd esošā kārtība, ka nakts vidū nevar nopirkt, tas būtu okay.

Advokāts pieļauj iespēju, ka par alkohola tirdzniecības laikiem vēl varētu padiskutēt: “Bet man liekas pilnīgi absurds stāsts par to, ka balsot drīkstēs iet no 16 gadiem, bet alu veikalā no 20 gadiem. Tas, piedodiet, ir…”

CITI ŠOBRĪD LASA

Alkoholisms un cilvēks, kurš reizi mēnesī nonāk slimnīcā, tā ir dziļi sociāla problēma. Ierobežojumi neatturēs šādu cilvēku reizi mēnesī nonākt slimnīcā un viņš diez vai to pērk veikalā, kritisks ir Zvejsalnieks.

“Ja alkoholu nodalīs no visām pārējām precēm, tad aizklapēsiet vismaz 50% lauku veikalu ciet. Atliks tikai lielie lielveikali, kas to var atļauties. Tas mazajos pagastos nebūs ne tikai pasta, bet arī veikala,” Zevejsalnieks vaicā: “Kas tajā pagastā paliks?”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.