Ekrānuzņēmums no video

Vairākas ģimenes palikušas bez pajumtes: Ādažos vētrā pilnībā norauts jumts daudzdzīvokļu mājai 15

Pievieno LA.LV

Pirmdienas stiprajā vējā Ādažos kādai divstāvu daudzdzīvokļu ēkai pilnībā norauts jumts, sociālajā tīklā “Facebook” raksta Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks (LRA).

Mājas
Daudzi tās uzskata par krāmiem… Šīs 20 vecās lietas jūsu mājās var būt vērtas veselu bagātību 11
Izcērt mežus, ved karavīrus un būvē kazarmas: jaunākie satelītattēli parāda, ko Putins dara pie Baltijas robežas 2
“Guļošu meiteni pie “Stockmann” spārdīja vīrietis un visi to ignorēja!” Sieviete pārbijusies steidz palīgā cietušajai un nesaprot, kas kaiš mūsdienu večiem
Lasīt citas ziņas

Viņš norāda, ka jumts norauts namam Veckūlu ielā, bez pajumtes, elektrības un siltuma atstājot deviņas ģimenes.

Pašvaldības policija un Sociālais dienests risina situāciju. Pašvaldība nodrošina nelaimē nonākušo iedzīvotāju palikšanu viesnīcā, informē Sprindžuks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, pirmdien daudzviet Latvijā plosās stiprs vējš, laužot kokus, noraujot ēkām jumtus un nodarot citus postījumus.

Vētras postījumi Latvijā
Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.