Foto – Timurs Subhankulovs

Valdība piešķir 0,63 miljonus eiro Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanai 2

Valdība otrdien nolēma no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirt Iekšlietu ministrijai 625 030 eiro, lai segtu Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas izdevumus, informē Iekšlietu ministrijā (IeM).

Kokteilis
Šīs 5 horoskopa zīmes ir vislielākās intrigu vērpējas un svēti tic sazvērestībām
Kokteilis
Ziemassvētki – brīnumu laiks, bet daļai zodiaka zīmju pārstāvju tās ir tīrās mocības! Uzzini, kuras zīmes patiesībā necieš šos svētkus
Lidmašīnu momentā “meta riņķī”. Pasažieri atklāj, ka “iekāpuši” kopā ar līķi
Lasīt citas ziņas

Valsts policijai (VP) tiks piešķirti 613 293 eiro. Šī nauda nepieciešama, lai segtu tēriņus neatliekamu pierādījumu iegūšanai un nostiprināšanai, kā arī, lai izmeklēšanas interesēs norobežotu un apsargātu notikuma vietu.

Savukārt Nodrošinājuma valsts aģentūrai (NVA) tiks piešķirti 11 737 eiro, lai segtu izdevumus būvkonstrukcijas nostiprināšanas darbos iesaistīto darbinieku atlīdzībai un videonovērošanas iekārtu uzstādīšanai Priedaines ielā 20, Rīgā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Piešķirtie līdzekļi tiks izlietoti, lai segtu ekspertīžu izmaksas krimināllietā, tehnoloģiskās iekārtas iegādes izmaksas un izdevumus atlīdzības izmaksai VP amatpersonām, kuras notikuma vietā nodrošina sabiedrisko kārtību un apsargā notikuma vietu.

Piešķirtie līdzekļi arī tiks izlietoti atlīdzības izmaksai NVA darbiniekiem, kas iesaistīti būvkonstrukcijas nostiprināšanā, un videonovērošanas iekārtu uzstādīšanai notikuma vietā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.