Foto: Valsts policija

Valsts policija aizdomās par smaga nozieguma izdarīšanu meklē attēlos redzamo personu 47

Pievieno LA.LV

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Austrumu pārvalde aizdomās par smaga nozieguma izdarīšanu meklē attēlā redzamo personu.

Visums izvēlējies savus favorītus! Astrologi nosauc 4 zodiaka zīmes, kurām rīt gaidāma īpaša veiksme
“Es zvanīju un iztraucēju ballīti?” Sieviete pēc zvana VID nespēj noticēt dzirdētajam
Kokteilis
TESTS. Attēls, ko pamani pirmo, var atklāt par tavu bloķēto traumu vairāk nekā stundu gara saruna
Lasīt citas ziņas

Atpazīšanas gadījuma aicinām ziņot VP RRP Rīgas Austrumu pārvaldei pa tālruņa numuru 26392819 vai pa Valsts policijas vienoto tālruņa numuru 110, vai arī sūtīt informāciju uz e-pastu: [email protected].

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.