Veicot kravas vilcienu kontroli, novērš 211 600 cigarešu kontrabandu 6

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes un Valsts robežsardzes amatpersonas, veicot kravas vilcienu kontroli uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju, novērsa 211 600 cigarešu (10 580 paciņas cigarešu) kontrabandu. Cigaretes bija paslēptas ogļu un čuguna kravās.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
Mājas
FOTO. “Īpašnieks izīrē saulainu dzīvokli!” Rīgā var atrast īres dzīvokļus zem 200 eiro mēnesī, bet… 1
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
Lasīt citas ziņas

2023. gada 25. jūlijā Indras muitas kontroles punktā, pārbaudot no Baltkrievijas iebraukušo kravas vilcienu, muitas kinologam ar tabakas izstrādājumu meklēšanas darba suni radās aizdomas par nedeklarētām precēm vairākos vagonos ar čuguna kravu.

Turpinot kontroles pasākumus muitas un Valsts robežsardzes amatpersonas izņēma kopā 103 600 cigaretes “Queen Superslim” un “NZ Gold” jeb 5 180 paciņas cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt 2023. gada 26. jūlijā Indras muitas kontroles punktā vilciena kontroles laikā Valsts robežsardzes amatpersona divos vagonos zem ogļu slāņa konstatēja paslēptus iepakojumus ar cigaretēm. Turpinot no Baltkrievijas iebraukušā vilciena kontroli, arī muitas amatpersona divos vagonos konstatēja paslēptus iepakojumus ar cigaretēm. Kontroles rezultātā muitas un Valsts robežsardzes amatpersonas kopā izņēma 108 000 cigaretes “NZ Gold” un “Queen” jeb 5 400 paciņas cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Muitas kontroles laikā konstatējot noziedzīga nodarījuma pazīmes, lietu materiāli nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmumu pieņemšanai par kriminālprocesa uzsākšanu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.