Foto-LETA

Vējonis: no 100 sižetiem par Latviju Krievijas TV, 80 ir naidīgi 16

Pievieno LA.LV

No 100 televīzijas sižetiem, kas tiek raidīti Krievijā, 70 līdz 80 ir naidīgi, intervijā aģentūrai BNS sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
Lasīt citas ziņas

Viņš norādīja, ka informācija, kura tiek pasniegta par Latviju televīzijā un dažādos interneta resursos, pamatā ir negatīva.

“Tiek stāstīts par fašisma atdzimšanu Latvijā, par krievvalodīgo apspiešanu, par to, ka Latvija bez Krievijas nevar iztikt un NATO neko te neglābs, glābt var tikai Krievija un tamlīdzīgi,” sacīja Vējonis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ministrs uzsvēra, ka šāds informācijas pasniegšanas veids ir vērtējams kā hibrīdkara pazīme. “Tā ir realitāte, ar kuru mums nākas saskarties. Tas notiek katru dienu,” piebilda Vējonis.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.