Foto: ekrānuzņēmums/ LETA

VIDEO. Astrologs Jānis Bēniķis publisko savu prognozi – kas sagaida Latviju 2023.gadā? 13

Portālam “1188Play” sertificēts astrologs Jānis Bēniķis pastāstījis, kas, viņaprāt, Latviju sagaida nākošajā – 2023.gadā?

Reklāma
Reklāma
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes 16
Lasīt citas ziņas

“Esam cieši saistīti ar pasaules tirgiem – gan enerģētiku, gan lauksaimniecību, mazāk ar finansēm. Latvijā līdz 2023.gada pavasara mēnešiem finanšu izpratnē jutīsimies ne pārāk labi. Bet gada otrajā pusē jau šīs sajūtas uzlabosies. Tas gan saistīts arī ar pavasari, vasaru, kad noskaņojums kopumā būs labāks. Arī astroloģiski tomēr šajā laikā pozīcijai vajadzētu kļūt labvēlīgākai, sevišķi tiem, kas spēj un prot operēt ar finanšu līdzekļiem,” – stāsta astrologs.

“No militārās intervences viedokļa – pirmajā pusē nekas tāds nebūs novērojams. Bet ietekme no 1000 km attālās Ukrainas tomēr būs jūtama un kaut kādā mērā aizvien būsim iesaistīti tajā visā,” – saka Bēniķis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Runājot par 2023.gadu pandēmijas izpratnē – astrologs ir pārliecināts, ka pandēmija tādos apmēros kā mēs to pieredzējām iepriekšējos gados, vairs nav sagaidāma. Jo ir iegūta pūļa imunitāte un kovidu jau uztveram kā sezonālo saslimšanu. Ja arī gaidāms kāds “lokdauns”, tad tas noteikti būs īslaicīgs.

“Ceļošanās izmaksas sadārdzināsies gada pirmajā pusē, tāpēc tālākus ceļojumus vajadzētu plānot gada otrajā pusē – kad izdevumi šajās pozīcijās būs stabilizējušies,” – iesaka astrologs.

Viņš arī norāda, ka 2023.gada emocionālais fons ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē būs tāds, ka gribēsies, lai viss notiek ātri – ātri tikt ārā no krīzes, ātri nopelnīt naudu. Tomēr esot jāsaprot, ka ātri nekas nedarbojas.

“Tie, kas uz to paļausies, tos sagaida vilšanās. Gada otrajā pusē, jau sākoties no pavasara – tauta kļūs pragmatiskāka, mēs sapratīsim, ka lielām pārmaiņām ir nepieciešams ilgtermiņa ceļš. Gada otra puse iezīmēs 3,5 gadu ilgu periodu, kad mēs kā sabiedrība kļūsim skeptiskāki – atbrīvosimies no ilūzijām un tas skars gan filozofiju, gan reliģiju, gan politiku. Jā, cilvēki vairs nelolos ilūzijas par politiku. Tas būs lēns un transformējošs cikls,” – tā astrologs.

Astrologs Jānis Bēniķis prognozē, kas sagaida Latviju:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.