Ekrānuzņēmums no Degpunkta video.

VIDEO. Bulduros pirms ziedu tirgus un izstādes uzdarbojas dedzinātājs 0

Bulduru dārzkopības vidussskolā no 19.jūlija līdz 22.jūlijam notiks tradicionālais ziedu tirgus un izstāde “Puķu balle”. Taču šogad, iespējams, kāds ļaunprātīgi cenšas pasākumu izjaukt vai vismaz “sabojāt atmosfēru”. Jau trešo reizi mēneša laikā skolas teritorijā kāds dedzinājis tās īpašumu, vēstī LNT raidījums “Degpunktā”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Vangas prognozes 2025.gadam. Cilvēki bēgs no ASV, zemūdens zemestrīces un pasaules gala sākums 181
Veselam
Sieri, kurus var ēst svara zaudēšanas laikā, vienlaikus neapēdot liekas kalorijas 5
Lasīt citas ziņas

Iznīcinātas noliktavas un tajās esošās mantas. “Tas ir ļoti bēdīgi, jo mums tur glabājās dārza inventārs,” atzīst skolas pārstāvis. Par notikušo jau pirmajā reizē ziņots policijai, izveidots nožogojums. Taču arī jaunais žogs nav pasargājis no kāda ļaunprātīga dedzinātāja. Atkal tika nodedzināta noliktava un koka šķūnis.

Dedzināts vēl trešo reizi aizvadītajās brīvdienās, kad naktī nodega 120 kvadrātmetru liels īpašums skolas teritorijā.  Atkal iesaistīta Valsts policija, kas tagad izmeklē notikušā apstākļus. Teritorija ir plaša – aptver 25 hektārus, līdz ar to neesot iespējams “katru stūri nosargāt”, uzskata skolā.

Plašāk skatīt pievienoto video.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.