VIDEO. Būvlaukums vai cirka šovs? Strādnieks ar celtni šūpina otru piedzērušos vīrieti 0

Skandālu izraisījis šokējošs video no būvlaukuma Primorjes apgabalā, Krievijā – tajā redzams, kā celtņa operators gaisā šūpina piedzērušos vīrieti, kas ietinies segā. Video ātri izplatījies sociālajos tīklos, izraisot sabiedrības sašutumu, kas izsauca vietējo iestāžu reakciju.

Reklāma
Reklāma
Putinam atlikušas tikai dažas dienas – ASV ķeras vērsim pie ragiem un izvirza ultimātu 147
Veselam
6 pārtikas produkti, kas “pa taisno” uzaudzē punčuku
“Mēs redzam gatavošanās pazīmes…” Somija gatavojas ļaunākajam scenārijam, neskatoties uz Trampa optimismu 23
Lasīt citas ziņas

Aculiecinieki apgalvo, ka paceltais vīrietis bijis acīmredzamā alkohola reibumā, un tagad vietējā prokuratūra ir uzsākusi izmeklēšanu par notikušo.

Vietējie iedzīvotāji sūdzas, ka būvstrādnieki bieži izmanto rupju leksiku, kliedzot pa skaļruņiem, un pastāv aizdomas, ka arī celtņa operators notikuma brīdī bijis reibumā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.