Video: Cauna izskrien uz laukuma un sakož futbolistu 0

Šveicē svētdien nācās pārtraukt nacionālā futbola čempionāta spēcīgākās līgas spēli, kad uz laukuma uzskrēja nomaldījusies meža cauna un sakoda vienu no spēlētājiem, vēsta “The Daily Telegraph”.

 

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Lasīt citas ziņas

Spēli starp “Thun” un “Zurich” nācās uz piecām minūtēm pārtraukt, kamēr nelielo dzīvnieku izdevās notvert.

Sākumā šķita, ka “Zurich” aizsargs Lorī Benito caunu notvēris, tomēr tā viņu sakoda un atkal izrāvās brīvībā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā zināms, caunām ir asi zobi, ko tās lieto putnu un ogu notiesāšanai, bet nereti arī dārza šļūteņu sagraušanai.

Beigu beigās izveicīgo dzīvnieku noķēra “Zurich” vārtsargs Dāvids da Kosta, kuram rokās bija cimdi. Nonesot caunu no spēles laukuma, skatītāji futbolistu pavadīja ar aplausiem.

Galu galā “Zurich” uzvarēja ar rezultātu 4:0.

{source} 

<iframe width=”640″ height=”360″ src=”http://www.youtube.com/embed/pshP7pdIhrw” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

{/source}

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.