VIDEO. Dramatiskas policijas vajāšanas laikā narkotiku tirgotājs uz automaģistrāles izmet heroīnu vairāk nekā 330 000 eiro vērtībā 13

Lielbritānijā dramatiskas policijas vajāšanas laikā narkotiku tirgotājs uz automaģistrāles izmetis heroīnu vairāk nekā 330 tūkstošu eiro vērtībā.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

Nīls Korigans ceturtdien, 9. maijā, ieradās Česteras kroņa tiesā, kur viņam tika piespriests 5 gadu cietumsods. Viņam arī piemērots transportlīdzekļa vadīšanas aizliegums uz 5 gadiem un 4 mēnešiem.

42 gadus vecais vīrietis no Mainstrītas iepriekš bija atzinis savu vainu saistībā ar A klases narkotiku (heroīna) piegādi, bīstamu braukšanu, neapstāšanos un braukšanu bez apdrošināšanas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tiesā noskaidrots, ka 5. marta vakarpusē policisti mēģināja apturēt baltu Mercedes Sprinter furgonu, kuru vadīja Korigans uz autoceļa M56, netālu no Varingtonas.

Korigans nevēlējās apstāties un izmeta pa logu lielu paku. Virsnieki turpināja viņu vajāt, līdz vīrietis nogriezās virzienā uz Mančestras lidostu.

Pēc tam furgons apstājās. Korigans mēģināja skriešus aizbēgt, taču tika ātri aizturēts un apcietināts.

Pēc tam policisti atgriezās uz automaģistrāles, kur atrada divus brūnus iepakojumus, kuros katrā bija pa vienam kilogramam heroīna.

Tika atrasti arī vēl divi tukši brūni maisiņi, kuros atrastas liela daudzuma heroīna paliekas, kas bija izkaisītas pa brauktuvi.

Policijas narkotiku eksperts lēž, ka diviem kilogramiem heroīna, ko policisti atguva, ielas vērtība ir ap 166 tūkstošiem eiro. Tas nozīmē, ka, visticamāk, Korigans kopumā pārvadāja narkotikas vairāk nekā 330 tūkstošu eiro vērtībā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.