Ekrānšāviņš no X

Izlietojot divas līdz trīs pudeles smieklu gāzes dienā, iet bojā jauna sieviete. Mediķi ceļ trauksmi 33

Elenu Merseri, iespējams, nogalināja ilgstoša smieklu gāzes lietošana. 24 gadus vecā Elena Mersere tika raksturota kā “patiesi skaista un maiga dvēsele.”

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Elena Mersere tika nogādāta Veksemas parka slimnīcā pagājušā gada februārī pēc tam, kad viņa ziņoja, ka nespēj vairs pastaigāt, ka kājas neklausa, un tur viņa nomira aptuveni 24 stundas vēlāk, par to ziņu britu tabloīds Metro.

Viņu, iespējams, nogalināja smieklu gāze. Viņa katru dienu izlpoja līdz trim pudelēm smieklu gāzes, tā tika atklāts izmeklēšanā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēcnāves ziņojumā konstatēts, ka Elenas nāvi izraisīja abpusēja plaušu trombembolija, dziļo vēnu tromboze un “ilgtermiņa slāpekļa oksīda lietošanas komplikācijas”.

Izrādās, sievietei bija aizdegušās kājas pēc tam, kad uz tām uzmetusi gāzes baloniņu, tāpēc viņa divas nedēļas nav varējusi staigāt vai tikt uz tualeti.

Elenas draugs ārstiem parādījis kasti ar smieklu gāzes baloniņiem, ko identificēja kā slāpekļa oksīdu. “Es nekad nebiju redzējusi tik lielas pudeles,” mediķe teica.

Apvienotās Karalistes valdība apsver aizliegumu pārdot smieklu gāzi Anglijā un Velsā, jo pastāv bažas par kaitīgām blakusparādībām un tā būtu kā daļu no centieniem cīnīties pret antisociālu uzvedību.

Tiek uzskatīts, ka slāpekļa oksīds ir viena no visbiežāk lietotajām narkotikām 16–24 gadus vecu jauniešu vidū Anglijā.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.