VIDEO. Elektroniskās cigaretes apdraud jauno paaudzi, vērš uzmanību Šics 0

Mārtiņš Šics, ārsts, agrākais Saeimas deputāts TV24 raidījumā “Preses Klubs” nāca klajā ar biedējošiem faktiem: ̶ Sliktā ziņa ir tā, ka, pateicoties elektroniskajām cigaretēm, smēķēšanā iesaistās daudz agrāk un daudz jaunāki.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šajos 4 datumos piedzimst cilvēki ar augstu IQ: kuri numerologu vērtējumā ir tie gudrākie?
Kokteilis
Kādā mēnesī dzimusi tava mīļotā sieviete – tāda arī būs kopdzīve ar viņu!
Tramps gatavojoties sensacionālam paziņojumam: amerikāņu režisors pārliecināts, ka gadiem slēpta informācija nāks gaismā
Lasīt citas ziņas

Jaunieši spriež, ka e ̶ cigaretes tāpat kā e ̶ dzīvošana datorā ir modernas un gandrīz vai nekaitīgas. Mūsu sabiedrības apziņā tiek potēts priekšstats, ka e ̶ cigaretes ir kaut kas veselīgs.

Ne velti, Pasaules Veselības organizācija ir sākusi cīņu pret onkoloģiskām saslimšanām e ̶ cigarešu dēļ. Jo iepriekš nebija uzkrāta pietiekama vairāku gadu statistika, lai sāktu šo cīņu. Daudzi tirgo lietas, kas ir kaitīgas, līdzīgi kā ar surogātpastiem elektroniskā sarakstē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Agrāk sabiedrībai un ārstiem bija jāpierāda, ka tas ir kaitīgs, un tad to aizliedza, zināja teikt Šics.

SAISTĪTIE RAKSTI