VIDEO. “Es jau viņu biju redzējis pirms tam!” Gaišā dienas laikā pa Siguldu netraucēti pastaigājas lūsis 29

Reizēm dzīvnieki pienāk mums daudz tuvāk, nekā esam pieraduši viņus ieraudzīt. Par kārtējo šādu gadījumu, kad pa pilsētu pastaigājies lūsis, ziņo Medibam.lv.

“Viss mainījies – Ķīnas raķetes atlūzas visdrīzāk kritīs tieši Latvijā!” Lietuvas gaisa satiksmes kontrolieri brīdina, bet latvieši ir mierīgi 26
Zināms, cik lielu summu grupa “Prāta Vētra” samaksājusi Jelgavas pašvaldībai par sabojāto zālienu 13
RAKSTA REDAKTORS
“Esmu izmirstošas profesijas pārstāvis, bail palikt uz ielas ziemā,” Zigmunds atklāj, cik grūti Latvijā atrast darbu 158
Lasīt citas ziņas

Whatsapp lietotnē daudz reizes pārsūtīts video, kurā redzams, kā gaišā dienas laikā pāri pagalmam pavisam mierīgā un netraucētā riksi iet lūsis. Aucliecinieks saka, ka lūsis ejot uz miskastēm un ka iepriekš jau to redzējis!
Pēc redakcijas rīcībā esošās informācijas lūsis nofilmēts Siguldā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.