Ekrānšāviņš no video

VIDEO. “Ģimenei ar bērniem Latvijā jāpelna 20 tūkstoši mēnesī! Ideālā variantā 30 tūkstoši.” Par kādu paralēlo pasauli ir runa? 85

“Ģimenei ar bērniem Latvijā jāpelna 20 tūkstoši mēnesī! Viens var iztikt ar 7 tūkstošiem, lai varētu normāli paēst un īrēt labu dzīvokli. Ja skatās ģimeni ar diviem bērniem, sievu, kura nestrādā un darbojas mājās; ir privātmāja, divi auto, tad lai kaut cik normāli būtu, vajag 20 tūkstošus eiro,” šāda satura ķecerīgs videorullītis sācis klejot vietnē “X”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

Bērni izmaksā dārgi – bērni aug pa mēnešiem, vajag mantas visādas. Valsts bērnudārzos tikai slimi cilvēki laiž savus bērnus, tāpēc izdevumos jārēķina vēl par katru ap 1000 eiro mēnesī, vēlāk arī privātskola, nerēķinot pulciņus; ballītes ar animatoriem, piepūšamajām atrakcijām viss maksā naudu, savus uzskatus video klāsta gados jaunais vīrietis.

Tačuu, ja šajā komplektā gribas vispār ne par ko nedomāt, tad vīrietim ir jāpelna 3o tūkstoši mēnesī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Protams, tas saņēmis daudz komentāru, vai tas nav feiks un sabiedrības kacināšana, vai vienkārši – par kādu paralēlo pasauli šis cilvēks runā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.