VIDEO. “Jūs sabojājat manu dzīvi vienas izpostītas dienas dēļ!” Pusaudzis, kurš izspēlēja negantu joku, laivotājus aplejot ar pienu, izjutis karmas garšu 20

Pusaudzis, kurš izspēlēja negantu joku, laivotājus aplejot ar pienu, izjutis karmas garšu – viņš uz laiku ticis izslēgts no prestižas skolas, kas gadā viņa vecākiem izmaksā 30 tūkstošus ASV dolāru.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

16 gadus vecais zēns ticis uz laiku izslēgts no elitārās Melburnas ģimnāzijas pēc tam, kad janvāra izskaņā viņš pastrādāja riebīgu joku. Tas tika iemūžināts vairākos video un nu sācis plaši izplatīties sociālajos tīklos.

Pusaudzis pamatīgi sabojāja jaunu sieviešu kompānija dienu, kas vēlējās izbaudīt dzimšanas dienas braucienu ar kuģīti. Viena no pasažierēm Veronika Bērdžesa vietnē “TikTok” publicēja video un sacīja, ka brauciens bija rezervēts par godu draudzenes dzimšanas dienai.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Iedomājieties, ja kādam uz laivas būtu alerģija no piena? Tas ir ārkārtīgi bīstami. Labprāt atrastu bērnu, kurš sabojāja mūsu dienu,” raksta Bērdžesa.

Galu galā, vainīgais tika atrasts – pēc notikušā viņš uz laiku ticis izslēgts no skolas. Viņam arī tika piemērots brīdinājums par nelikumīgu uzbrukumu pēc Viktorijas policijas veiktās izmeklēšanas, kas norāda, ka “lieta tagad ir pabeigta”.

Melburnas ģimnāzijas direktors Filips Grucners sacījis, ka skola pati veikusi izmeklēšanu, kuras rezultātā skolēns tika atstādināts.

Viņš sacījis, ka skola ir rīkojusies, neskatoties uz to, ka incidents noticis ārpus ģimnāzijas pilsētiņas.

“Mums joprojām ir stingrs uzskats, ka šāda rīcība bija pilnīgi nepieņemama, un esam pret šo lietu izturējušies ar vislielāko nopietnību. Lai gan incidents notika krietni ārpus skolas darbības jomas, mēs esam strādājuši ar šo skolēnu un viņa vecākiem. Mēs cenšamies ieaudzināt mūsu studentos izpratni par cieņas un rūpju par citiem nozīmi katru dienu. Studentiem jārīkojas atbildīgi, un viņi ir atbildīgi par savu rīcību.”

Pirms izslēgšanas no skolas pusaudzis sociālajos tīklos aizrādīja kritiķiem, ka tie ir aizgājuši “pārāk tālu” un ka viņam tagad draud izslēgšana:

“Lūdzu, pārtrauciet sazināties ar manu skolu! Skola mani ir pieķērusi, un man draud izslēgšana. Neticami, ka jūs to nodarāt nepilngadīgajam. Kāpēc jūs man to nodarāt? Jūs sabojājat manu dzīvi vienas izpostītas dienas dēļ! Es esmu tikai bērns, un jūs sabojājat manu dzīvi. Tas ir pārāk tālu.”

Reklāma
Reklāma

Savukārt viena no aplietajām – Veronika Bērdžesa – paudusi pateicību kuģīša izbrauciena organizatoriem par sniegto palīdzību pēc incidenta, lai sieviešu kompānija varētu turpināt savas svinības.

Rezultātā par spīti nepatīkamajam incidentam sievietes turpināja savu dienu, bet negantais pusaudzis nobaudīja īstu karmas garšu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.