VIDEO. Kārtējais trilleris Rīgas centrā – ēdiena piegādātājs bēg no policijas, gandrīz notriec cilvēku un avarē 134

Trešdien Rīgas ielās bija vērojami trillera cienīgi kadri, jo kāds ēdiena piegādātājs izlēma bēgt no policijas un radīt bīstamas situācijas. 360TV Ziņas devās reidā kopā ar CSDD tehniskās apskates inspektoriem, taču šajā reizē neilgi pēc reida sākuma transportlīdzekļu tehniskā stāvokļa kontrole izvērtās par spriedzes filmas cienīgu notikumu.

Reklāma
Reklāma
Pekina plāno pārņemt Putina impēriju? Eksperts atklāj, kāpēc diktators šoreiz ir patiesi nobijies
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
“Piedošanu, bet šis ir reāli smieklīgi!” Sieviete “Pepco” iegādājusies dēlam bikses, taču vien vēlāk pamanījusi, ka tām ir dīvains defekts 13
Lasīt citas ziņas

Latgales ielā kāds ēdiena piegādātājs mēģina aizbēgt no policijas. Vairākas policijas mašīnas centās noķert likumpārkāpēju, kurš pārkāpa virkni ceļu satiksmes noteikumu, kā arī gandrīz nobrauca gājēju.

Policistiem radās aizdomas par automašīnas riepu protektoru, tādēļ šoferis tika lūgts apstāties. Tā vietā viņš uzsāka bēgšanu, apdraudot apkārtējos. Saprotot situācijas nopietnību, likumsargi ar savu auto ietriecās viņa spēkratā un apturēja to. Vadītājs metās bēgt, taču policija viņu notvēra.
Vairāk skaties video!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.