VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 34

Kristīne, trešdienas vakarā dodoties uz mājām Valmierā, pa ceļam sastapusi būtībā veselu “zoodārzu” – salīdzinoši īsā ceļa posmā redzējusi daudzus dzīvniekus.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Lasīt citas ziņas

Tas viss noticis ceļa posmā Valmiera-Ainaži. Kristīne saka, ka ne visu paspējusi nofilmēt, jo tajā brīdī apmulsums un satraukums ņēmuši virsroku.

Pievienotajā video redzams mazais alnēns, kā arī iespaidīga mežacūku ģimene, taču ārpus katra palikusi arī pāri ceļam skrienoša lapsa, zaķis un, iespējams, jenotsuns, jo tumsā bijis grūti saprast, kas ir tumšais radījums, kas skrien pāri ceļam.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Vispirms ceļu drosmīgi šķērsoja alnēns, viņu gan laicīgi pamanījām brienam ceļa virzienā. Bijām pieklājīgas, atļāvām ceļu šķērsot pirmajam.”

Taču viss turpinājies: “Braucām tālāk, apspriežot redzēto. Nepagāja ne 10 minūtes, kad skatāmies pļaviņā – tur “ģimenes saiets”. Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi. Viens bariņš devās pāri ceļam, otrs bija mazliet neizlēmīgāks.”

Prieks mijies ar satraukumu: “Paldies Dievam, neviens neskrēja pāri ceļam deguna galā, bet vienalga bija neomulīgi braukt, visos krūmos rādījās dzīvnieki.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.