foto: Twitter

VIDEO: Kolumbiešu fans atraktīvi ienes stadionā alkoholu un …zaudē darbu 0

Pievieno LA.LV

Kāda Kolumbijas futbola izlases fanu grupiņa pamanījusies Saranskas stadionā Pasaules kausa spēlē pret Japānu iekļūt ar alkoholu un par to palielījies sociālajos tīklos.

Kokteilis
Vai tavās dzīslās rit dižciltīgo asinis? 10 uzvārdi, kas par to var liecināt
Veselam
Tas var piezagties gandrīz (!) nemanāmi – pazīmes, kas liecina par iespējamu vēža saslimšanu
Kulbergs ir noskaities uz Latvijas Bankas ekspertiem: “Es vispār biju mēms, es neticēju, ka Latvijas Banka spēj kaut ko tādu iedomāties”
Lasīt citas ziņas

Kolumbiešus stadionā ielaida ar binokļiem, bet izrādās, ka tā ir butaforija, jo iekšā iepildīts alkohols. Viņi priecīgo video ievietojā sociālajos tīklos, bet sekas ir nopietnas, jo vienam no faniem aviokompānija “Avianca Cargo” par noteikumu pārkāpumu uzteikusi darbu.

Kolumbijas izlase zaudēja Japānai ar 1:2, bet vakar pieveica Poliju ar 3:0 un turpina cīņu par astotdaļfinālu.

CITI ŠOBRĪD LASA

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.