VIDEO. Lāči, teletūbiji… Japānas universitātes studentiem izlaiduma dienā ļauj ierasties jebkādos kostīmos! 1

Izlaiduma ceremonija studenta dzīvē ir nozīmīgs pagrieziena punkts. Lai gan lielākoties universitātes ievēro stingru dreskodu, ir arī tādas, kas piedāvā netradicionālu pieeju, kas izlaiduma ceremonijai piešķir savdabīgu odziņu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Lasīt citas ziņas

Kioto Universitāte Japānā saviem studentiem izlaiduma dienā ļauj ierasties jebkādā kostīmā, kādā viņi vien vēlas. Taču neviens nebija gaidījis, ka studenti to uztvers burtiski un tiešām ieradīsies visneiedomājamākajos kostīmos.

Kioto Universitātes globālās komunikācijas direktors Deivids Hadžime Kornhauzers “Bored Panda” sacījis: “Universitātei ir senas tradīcijas būt antiautoritārai. Tāpēc es domāju, ka saknes sniedzas diezgan sen, lai gan universitāte oficiāli to nepieļauj.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš stāsta, ka universitātes noskaņojums ir uz brīvību vērsts, “tā ir sava veida personiska izvēle, vai cilvēki vēlas būt tradicionāli, vai viņi vienkārši dara kaut ko, lai izteiktu sevi citā veidā.”

Taču viņš atzīst, ka lielākoties studenti tomēr izvēlas ierasties tradicionālajos tērpos, un “izlēcēji” vien ir kādi 10% no absolventiem, kuri ieņem pirmās rindas, lai varētu visiem izrādīt savus krāšņos un neparastos kostīmus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.