Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Lielveikala apmeklētāji Rīgā piedzīvo šokējošus mirkļus: viņu acu priekšā aiztur bīstamu un bruņotu noziedznieku4

Foto: Ekrānuzņēmums/Degpunktā

Vairāki pircēji lielveikalā “Domina” svētdien, 9. augustā, kļuva par lieciniekiem kāda zagļa aizturēšanai. Vīrietis kliedza un sūdzējās, ka apsargi viņam laužot roku, un apkārtējos pārņēma bažas par vardarbības nepieciešamību. Tirdzniecības centra pārstāvji skaidro, ka spēka paņēmieni šoreiz bija nepieciešami, vēstīja raidījums “Degpunktā”.

Baiba dzīvo netālu no lielveikala ”Domina” un katru dienu šeit iegriežas, lai iegādātos pārtikas produktus savai ģimenei. Pusdeviņos vakarā, nesot iepirkumu maisus pa vienu no tirdzniecības centra gaiteņiem, sievietes uzmanību piesaistīja kāds apsargu sagūstīts vīrietis. Viņš skaļi sauca pēc palīdzības.

Baiba lika saviem bērniem aizgriezties, lai nebūtu jāredz nepatīkamais skats, taču pati turpināja vērot notiekošo.

Aizturēšana ilga aptuveni 20 minūtes. Sieviete uzskata, ka apsargi nevajadzīgi izmantoja fizisku spēku un rīkojās neprofesionāli.

”Dominas” pārstāvji nesaskata pārkāpumus savu apsargu rīcībā un šajā gadījumā spēka lietošanu atbalsta.

Saistītie raksti
Aizturētais vīrietis bija bīstams un bruņots ar pistolei līdzīgu priekšmetu, turklāt ir policijas meklēšanā izsludināts zaglis.

“Apsardzes darbinieku rīcība bija pamatota, un es pat teiktu, – nepieciešama. Tika aizturēta bruņota organizētu noziedznieku grupa, kas veic zādzības dažādos veikalos. Persona tika saslēgta rokudzelžos un nodota Valsts policijas darbiniekiem, tāpat arī pārējie grupas dalībnieki tika aizturēti,” skaidro ”Domina Shopping” tehniskais direktors Edgars Ēķis.

Plašāk pievienotajā “Degpunktā” video:

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

AK
Aija Kaukule
Kultūra
“Vislabāk būtu, ja mani vispār neviens nepazītu un ieraudzītu tikai kā tēlu uz skatuves!” Aktieris Apinis atklāti par sevi
Intervija 2 stundas
AR
Anda Rožu
kalne
Kultūra
“Notikumi laika jukās, tos ieliekot vērtību plauktos un laika kapsulās!” Rožukalne vērtē raidījumu “TE!”
1 stunda
LE
LETA
Veselam
Lielākais vienā dienā atklāto Covid-19 slimnieku skaits kopš 26. augusta
19 minūtes
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Sarežģītākās un skaistākās bizes! Kā 17 gadus vecā Milēna pin un tamborē frizūras
2 stundas
Kate Šterna
Medības
Vai nebūs tā, ka tagad visas briežu govju licences tiks izmantotas buļļu medībām?
2 stundas