VIDEO. Pavasara gaidās… Daudzviet pasaulē sākušas ziedēt greznās magnolijas 1

Pievieno LA.LV

Dārzos un parkos mēdz augt krūms, kura zaros vēl pirms lapu plaukšanas redzami pasteļtoņos krāsoti vai tieši pretēji – spilgtos toņos – sapumpurojuši krāšņi ziedi, kas līdz ar pirmajiem saules stariem un siltajām dienām atveras un priecē ikviena garāmgājēja acis un sirdi.

Šeit tūristus vairs negaida? 9 populāri galamērķi, kuros ceļotājiem jāgatavojas stingriem noteikumiem
VIDEO. “Tā ir traģēdija, kurai nevajadzēja notikt!” Elejā graudu pirmapstrādes kompleksā traktors visu priekšā pārbrauc skolēnam
Dārzs
Lapsenes neuzbrūk nejauši. Lūk, kas tās pievelk pie konkrētiem cilvēkiem 5
Lasīt citas ziņas

Daudzviet pasaulē, kur lēnām sāk iestāties pavasaris, krāšņi saziedējuši magnoliju ziedi. Jūsmīgākie jau steiguši tos iemūžināt un dalīties ar skaistumu sociālajos tīklos.

Krāšņās dārza princeses magnolijas
CITI ŠOBRĪD LASA

Tagad vien atliek sagaidīt grezno magnoliju ziedēšanu arī tepat pie mums, Latvijā!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.