Multimākslinieks Kašers, īstajā vārdā Kaspars Blūms-Blūmanis

VIDEO. “Pēdējā laikā man ļoti patīk pavadīt laiku pašam ar sevi.” Kašers stāsta, kāpēc viņam vajadzīga vienatne 53

Multimākslinieks Kašers viesojās raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur dalījās savās pārdomās par pašizolēšanos no sociālajiem tīkliem un privātuma saglabāšanu. Kašers atklāja, ka pēdējā laikā arvien vairāk izbauda laiku, ko pavada vienatnē, kas ļauj viņam labāk sakārtot savas domas un emocijas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Kašers raidījumā uzsvēra, ka arvien vairāk novērtē laiku, ko pavada vienatnē, un uzskata to par būtisku elementu savā dzīvē, lai sakārtotu domas un emocionālo stāvokli. “Nu vairāk liekas, ka iniciators tam visam biju es, tāpēc ka pēdējā gadā sanāca vairāk paceļot tieši vienam. Pēdējo gadu laikā – varbūt tas ir uz vecumu, bet man ļoti patīk pavadīt laiku pašam ar sevi. Tas man šķiet tik interesanti, jo kādreiz man patika būt ar cilvēkiem.

Tagad es gribu pabūt viens un paskatīties, man ir dažādi jautājumi, ko es vēlos uzdot. Tad, kad es sāku saprast, ka man patīk vienam kaut kur pabūt, mēs [ar vīru] sanācām kopā un es teicu: “Paklausies, ir tāda lieta”, bet Jāni tas apmierina. Viņam atkal patīk vairāk pabūt mājās, man patīk pablandīties pa pasauli. Mēs sanākam kopā un mums ir caurspīdīgas sarunas, kas ir ļoti svarīgas. Mēs pastāstām, kā mēs jūtamies un kā es redzu sevi, savu attīstību, tāpat arī kā mēs kopā varam visu attīstīt.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mums ir ļoti viegli runāt par vienatni. Protams, man ir vairāk laika un es varu atiet no darbiem. Viņš to var mazāk, bet tas neliedz man iespēju iepazīt vairāk pasauli. Bet mums ir arī kopīgie ceļojumi un sevis iepazīšanas ceļojumi,” atklāja Kašers.

Plašāk skatieties pievienotājā video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.