Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto-Shutterstock

VIDEO. “Piedzēries, aizdedzināja, vakarā gandrīz mani nosita, šausmas, labi, ka izbēgu no koridora.” Seniore Aknīstē spiesta dzīvot bailēs 9

Anīkstē, pašvaldības mājā jau atkārtoti problēmas ceļ tās iemītnieki. Pirms trīs gadiem apcietināts vīrietis, kas centies tīši nodedzināt māju. Tagad kāds cits izspiež naudu un lauž durvis. Un arī viņam patīk dedzināt, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Lasīt citas ziņas

Raidījums atklāj, ka agrā rīta stundā Aknīstē, Augšzemes ielas mieru iztraucēja kāds vietējais iedzīvotājs, kurš alkohola reibumā aizdedzināja matraci, iespējams, smēķējot gultā.

“Atbrauca ugunsdzēsēji, lika iziet ārā, lai neieelpotu to gaisu… Bija traki. Šodien nav neviena, ne nama pārvaldes priekšnieks, ne policija,” raidījumā pastāsta dedzinātāja kaimiņiene Janīna.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kundze stāsta, ka kaimiņš “piedzēries, aizdedzināja, vakarā gandrīz mani nosita, šausmas, labi, ka izbēgu no koridora. Bija ļoti agresīvs, tad naktī sākās ugunsgrēks.”

Savukārt dedzinātāja draugs raidījumam “Degpunktā” piebilda, ka “aizgāja šīberis ciet cilvēkam un aizdedzināja. Ko es varu darīt?”

Kā izrādās, šis nav Janīnas sliktākais kaimiņš. Pirms trīs gadiem “Degpunktā” komanda viesojās pie otrā stāva iemītnieka, kas, bēgot no aresta, meties virsū policijai ar benzīnu un sērkociņiem.

Plašāk skaties pievienotajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.