FOTO: Džuris/Twitter

VIDEO. Pieļauj iespēju, ka sieva varētu būt dzīva. Vīrs nav pārstājis Annas Jansones meklēšanu 83

Pagājuši pieci mēneši kopš Annas Jansones pazušanas kopā ar jaundzimušo, kas tika atrasts miris. Meitenītes mātes – Annas Jansones atrašanās vieta joprojām nav zināma. Vīrs Juris meklēšanu nav pārstājis un pieļauj iespēju, ka sieva varētu būt dzīva, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

Policijas nozīmētajās ekspertīzēs atklājās, ka zīdainis nav gājis bojā vardarbīgos apstākļos, bet, visticamāk, meitenītei nakts laikā iestājās pēkšņās nāves sindroms.

Mēnešiem ilgais rezultātu trūkums liek Jurim joprojām domāt, ka Anna varētu būt dzīva un kaut kur slēpjas. Vīrietis arī vēlreiz izstaigājis Ķemeru tīreļa purvu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš pieļauj, ka sieviete ir aizbraukusi ar “stopiem”, vai pagājusi dažus kilometrus uz šoseju un kaut kur citur iegājusi mežā.

Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte raidījumam “Degpunktā” pastāstīja, ka drīzumā atkal tiks atsākti pazudušās Jansones meklēšanas darbi, kas nebija iespējami laikapstākļu dēļ. Viņa uzsver, ka policija strādā dažādos virzienos, tostarp tiek pieļauta arī versija, ka pazudusī sieviete ir dzīva.

Plašāk pievienotajā “Degpunktā” video.

Jau vēstīts, ka pagājušā gada 2. novembrī mežā Jelgavas novadā bez dzīvības pazīmēs tika atrasta iepriekšējā dienā bezvēsts prombūtnē izsludinātā 2023. gadā dzimusī Luīze Evertovska, bet viņas māte – 1989. gadā dzimusī Anna Jansone diemžēl aizvien nav atrasta. Valsts policija ir saņēmusi ekspertīžu rezultātus saistībā ar zīdaiņa nāves cēloni, konstatējot, ka bērns miris no pēkšņās nāves sindroma.

Valsts policija aizvien aicina ikvienu, kura rīcībā ir informācija, kas var noderēt sievietes meklēšanā, sazināties ar Valsts policiju, zvanot pa tālruņa numuru 67086678 vai 110, vai arī rakstot e-pastu: [email protected].

“Nāves iestāšanās laiks ir 1.novembris, kas ir apmēram 24 stundas pirms viņa atrašanas brīža 2.novembrī ap plkst.11. Policijas rīcībā nav informācijas ka zīdaiņa nāve būtu iestājusies, sievietei vēl atrodoties mājās,” norādīja policijā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.