FOTO: Ekrānuzņēmums no video

VIDEO. Purvciemā iedzīvotājiem pašiem savs “okeāns”. Sūdzības gadiem netiek uzklausītas 11

Raidījumā “Bez Tabu” aktualizēts jautājums, kas Purvciema iedzīvotājiem, kas dzīvo pie Purvciema tirgus daudzstāvu namu masīva, aktuāls jau gadiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm
Lasīt citas ziņas

Arī šī gada martā, strauji kūstot sniegam, iedzīvotāji par to ziņojuši “Bez Tabu” Sūdzību dēlī.

“Cik gadus mēs jau rakstījām. Nekādas jēgas nav,” ir nobažījusies kāda iedzīvotāja, stāvot lielajā peļķē ar gariem gumijas zābakiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Līdzās peļķei izveidots atrasto mantu birojs, kur atrodamas automašīnu valsts numurzīmes un dažādas detaļas. Vairāki autovadītāji ceļā uz galamērķi tomēr nolemj riskēt un brauc cauri “okeānam”. Tāpat netrūkst autovadītāju, kas cenšas peļķi apbraukt pa zaļo zonu.

Tomēr visi apliecina gatavību klauvēt pie Rīgas domes durvīm, uzsverot, ka pašvaldībai, rūpējoties par iedzīvotājiem, šādas situācijas jānovērš uzreiz, nevis jāliek gadiem gaidīt. Vietvara gan norāda – privātīpašumā ieguldīt pašvaldība nedrīkstot, taču atzīst, ka sūdzības ir saņemtas.

“Privātīpašums ir svēta lieta. Nav nekāda veida, kā piespiest īpašnieku to izdarīt,” uzsver pašvaldības pārstāve.

Zemes īpašnieks telefonsarunā ar “Bez Tabu” norāda, ka ir noslēgts līgums par lietus notekūdeņu savākšanas sistēmas izveidi. Tai tuvākajās dienās jābūt gatavai, viņš uzsver.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.