VIDEO. Rīgas ZOO surikati šogad pirmo reizi devušies ārā. Kā viņiem gāja? 8

Pievieno LA.LV

Iestājoties siltākam laikam, arī Rīgas Zooloģiskā dārza iemītnieki biežāk pabāž savus degunus ārpus migas un izbaudas saules peldes.

Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
Kokteilis
Ja Līgo ballītē satiktos pa vienam no katras zodiaka zīmes – ko kurš darītu? Auns pie ugunskura ierastos pirmais un paliktu pēdējais
Kokteilis
“Publiskajā telpā ir nonākusi mana privāta sarakste” – Armands Simsons pēc vārdu apmaiņas ar Arigo Toro atvainojas
Lasīt citas ziņas

Šoreiz Rīgas ZOO darbinieki vietnē “Facebook” dalījušies ar video, kur iemūžināts, kā surikatiem pagājusi pirmā dienā ārā.

“Bija ošņāšanās, rakāšanās, apkārtnes izlūkošana un, protams, tika arī parādīts puncis saulītei!” raksta Rīgas ZOO.

CITI ŠOBRĪD LASA

Surikatu saime par siltajiem laikapstākļiem ir sajūsmā – kā nekā to dzīvesvieta dabā ir Āfrikas dienvidrietumu sausie līdzenumi – savannas. Surikatiem patīk sauļoties – bieži vien tie gozējas saulē, ieņemot visdažādākās, pat visai amizantas pozas.

Savannās temperatūras svārstības ir vēl iespaidīgākas nekā Latvijas pavasaros. Ziemas naktīs termometra stabiņš mēdz nokrist līdz -12 grādu atzīmei, taču vasaras svelmēs sasniegt pat +46 grādus. Surikati alās patveras gan lai atvēsinātos, gan bariņā sasildītos.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.