Ekrānuzņēmums no LTV raidījuma “Panorāma” video.

VIDEO. Sāk tiesāt vīrieti, kurš mēģināja nožņaugt un mocīja 16 gadus vecu suni Riči 0

Esam redzējuši daudz ko, bet šajā gadījumā nežēlība ir šokējoša. Tā dzīvnieku aizstāvji vērtē pagājušā gada sākumā piedzīvoto gadījumu, kad Jūrmalā kāds vīrietis nežēlīgi sakropļojis suni, mēģinot to nogalināt, jo saimniecei mājdzīvnieks gluži vienkārši bija apnicis. Dzīvnieku draugi arī ceļ trauksmi, ka tiesas šādos gadījumos pret varmākām izrāda īpašu mīkstsirdību, vēstīja LTV raidījums “Panorāma”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
TV24
“Esam baigās auzās iebraukuši ar šo!” Bērziņš par pensiju sistēmu Latvijā 105
Lasīt citas ziņas

Neskaitāmi sasitumi, izsista acs, mocību rezultātā sakosta mēle, hematoma, atsistas aknas un daudz citas traumas. Tik briesmīgā stāvoklī pirms gada 16 gadus vecais suns Riči nokļuva Slokas dzīvnieku patversmē. Līdzšinējai saimniecei padzīvojušais, aktīvais sunītis bija apnicis. Tādēļ viņa pieaicinājusi kādu vīrieti, lai no tā atbrīvotos.

Tā vietā, lai dzīvnieku iemidzinātu vai atdotu patversmei, viņš mēģinājis sunīti nogalināt nožņaudzot. Kad tas nav izdevies, spārdījis mazo dzīvnieciņu ar kājām, līdz notiekošo izdzirdēja kaimiņi un izsauca policiju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Riči izdzīvoja. Kopš vasaras viņam ir jauna, mīloša saimniece, kuras aprūpē suns atguvis dzīvesprieku.

Suņa bijušajai saimniecei nekāds sods nedraud. Par pasūtījumu nogalināt dzīvnieku krimināllikums atbildību neparedz. Taču izpildītāju policija noskaidrojusi. Un varmākam draud līdz pat trijiem gadiem cietumā.

Šo pirmdien, 13.janvārī, vīrietim bija jāstājas tiesas priekšā, taču tas nenotika, jo apsūdzētais dzīvnieka spīdzinātājs uz to nebija ieradies. Nākamā sēde noteikta 23.martā, un uz to viņš tikšot atgādāts piespiedu kārtā.

Brīdinām, ka video sižetā var būt jums nepatīkami skati.

Plašāk pievienotajā video.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.