Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis un hokeja fani.

FOTO, VIDEO: Savickis sadzer alu ar faniem, Rīgas “Dinamo” sāpīgs zaudējums 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas “Dinamo” trešdien savā laukumā ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) piekāpās tiešajai konkurentei Čerepovecas “Severstaļ”.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Uzvaras vārtus minūti un 45 sekundes pirms pamatlaika beigām guva Bogdans Jakimovs.

Daudzo savainojumu dēļ pie iespējas debitēt KHL tika Arvils Bergmanis un Ernests Ošenieks.

Pirmajā periodā “Dinamo” divreiz spēlēja vairākumā, taču abas reizes savas iespējas neizmantoja, turklāt pieļāva pretinieku izgājienu vienatnē pret vārtsargu. Tiesa, arī mazākumā izdevās nosargāt vārtus neskartus. Traumas dēļ maču neturpināja aizsargs Uvis Balinskis, kuram ripa trāpīja pa ausi.

Otrajā trešdaļā spēle bija krietni aktīvāka un tās devītajā minūtē pēc pārkāpuma pret Kārteru Eštonu uz viesu vārtiem tika nozīmēts soda metiens. “Bullīti” izpildīja Lauris Dārziņš, kura mestā ripa lidoja pāri vārtiem. Perioda otrajā pusē viesi turpināja apliecināt savu pārsvaru, vienā no epizodēm tikai Aleksanderam Salākam glābjot rīdziniekus no droši zaudētiem vārtiem.

Spēles trešā nogriežņa pirmajā pusē Rīgas komanda tika pie iespējas minūti un 54 sekundes spēlēt piecatā pret trijiem viesiem, taču iespējas lielajā vairākumā netika izmantotas, lai gan daudz reizes tika mests pa vārtiem. Tuvojoties pamatlaika beigām, 105 sekundes pirms finālsvilpes, viesi izrāva uzvaru – no asa leņķa uz vārtiem uzmeta Jakimovs un ripa atrada ceļu tīklā.

Rīdzinieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču tas augļus nedeva, lai gan Ņikita Setdikovs noklaudzināja vārtu stabu un laba iespēja bija arī Benam Māršalam.

Rīdzinieki izbraukumu noslēdza ar divām uzvarām pēc kārtas, tajā skaitā ar 2:1 pārspējot “Severstaļ”, bet pirmajā mājas spēlēs sestdien ar 3:5 piekāpās SKA. Tikmēr “Severstaļ” Rīgā bija ieradusies ar četriem zaudējumiem pēdējās piecās spēlēs.

Rīgas "Dinamo" spēle pret Čerepovecas "Severstaļ"

Jau ziņots, ka sestdien savainojumus guva aizsargi Kristaps Zīle un Oskars Bārtulis. Zīlem traumas dēļ sezona ir beigusies. Tāpat savainoti šobrīd ir uzbrucējs Aleksandrs Protapovičs un aizsargs Nerijus Ališausks.

Pēc trešdienas mača “Dinamo” dosies izbraukumā, kurā sestdien tiksies ar Jekaterinburgas “Avtomiblist”, bet divas dienas vēlāk ar Magņitogorskas “Metallurg”. Pēc tam būs astoņu dienu pauze.

Rīgas “Dinamo” ar 27 punktiem 35 spēlēs atkāpusies uz 11.vietu Rietumu konferencē, priekšā palaižot “Severstaļ” hokejistus, kuri tikpat spēlēs tikuši pie 29 punktiem.