Ekrānuzņēmums no TV3 raidījuma “Bez Tabu” video.

VIDEO. “Skatos, galva guļ asinīs…” Kurzemē sašautās sievietes māte stāsta par notikušo traģēdiju 0

Asiņainie notikumi Līgo vakarā, kad kāds vīrietis Aizputes novadā sašāva savu dzīvsbiedri un pēc tam pats izdarīja pašnāvību, norisinājās lauku īpašumā netālu no autoceļa. Māja ir grūti pamanāma, jo ir koku ieskauta. TV3 raidījums “Bez Tabu” pagalmā sastapis kādu kundzi, kura izrādījās sašautās sievietes Ingas māte un pastāstīja, kā viss notika traģēdijas brīdī.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

Ingas māte Staņislava gan uzreiz raidījumam uzsvēra, ka meitas dzīvesbiedrs Māris nav bijis dzērājs. Arī par iespējamo konfliktu pirms tam abu dzīvoklī Cīravā, kas it kā noticis pirms liktenīgajiem notikumiem Staņislavas mājas pagalmā, viņa neko nezinot. Abi – meita ar Māri – pie viņas Līgo svētku dienā ieradušies bez kādām acīmredzamām problēmām.

Taču vienā acumirklī Māris esot aizsvilies un aizbraucis… Pēc brīža Ingas dzīvesbiedrs atbraucis jau ar savu medību ieroci rokās. Ingas māte apstiprina, ka “znots” mājā ielauzies ar vienu mērķi – nošaut savu dzīvesbiedri, vēstīja “Bez Tabu”. Staņislava tobrīd baidījusies arī par savu dzīvību. Māris izvilcis Ingu pagalmā un raidījis viņas virzienā lodes, bet vēlāk pavērsis ieroci arī pret sevi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Staņislava stāstīja raidījumam, ka pieskrējusi pie uz zemes gulošā Māra un redzējusi, ka visa viņa galva ir vienās asinīs. Vīrietis gulējis absolūti nekustīgs.

“Pieskāros, teicu – Māri, celies augšā! Skatos, galva guļ asinīs…vai tad galvā iešāvis? Nezinu…Galva bija jau asinīs, viņš nekustīgs,” pastāstīja Staņislava.

Plašāk pievienotajā video.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.