VIDEO. Skolēnam izvirzītas apsūdzības par vardarbīgu uzbrukumu skolotāja palīgam, kas viņam atņēma spēļu konsoli 52

Floridas štata Matanzas vidusskolas audzēknis apsūdzēts par vardarbīgu uzbrukumu skolas darbiniecei – skolēns ar spēku nogrūda skolotāja palīdzi zemē, kā rezultātā viņa zaudēja samaņu. Uzbrukuma iemesls – stundas laikā skolotāja palīdze viņam nav ļāvusi spēlēt spēlītes un atņēmusi viņa spēļu konsoli.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 142
VIDEO. Krimā notriektas raķetes atlūzas nogalinājušas piecus cilvēkus, vairāk nekā 100 ievainoto
Lasīt citas ziņas

Flaglera šerifa birojs ziņo, ka 17 gadus vecais jaunietis arestēts apsūdzībā par smagu noziegumu izdarīšanu un miesas bojājumu nodarīšanu.

Pēc izsaukuma saņemšanas, policistiem ierodoties skolas telpās, viņi atrada sievieti guļam uz zemes ar smagiem ievainojumiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kamēr vēl atradies klasē, jaunietis sacījis, ka ir ļoti sarūgtināts par to, ka skolotāja palīdze atņēma viņam spēli, un teica, ka viņš “sitīs katru reizi, kad viņam atņems spēli” un “kad viņa atgriezīsies, viņš viņu nogalināšot,” teikts šerifa ziņojumā.

Izmeklētāji izskatīja skolas novērošanas kameras fiksētos materiālus, kuros bija redzams, kā skolēns metas pakaļ skolas darbiniecei un no visa spēka nogrūž viņu bezsamaņā uz grīdas. Pēc tam zēns sper bezsamaņā esošajai sievietei vismaz 15 reizes pa muguru un galvu – bijuši nepieciešami vairāki skolas darbinieki, lai audzēkni atvilktu nost no zemē guļošās sievietes.

Ievainojumus guvusī skolas darbiniece tika nogādāta vietējā slimnīcā.

Students tika nogādāts šerifa Perija Hola ieslodzījuma vietā un vēlāk nodots Nepilngadīgo justīcijas departamentam.

Šerifa biroja publiskotajos ķermeņa kameras materiālos agresīvais skolēns vēl piebilda: “Es nevēlos nokļūt cietumā. Man ir svarīgākas vietas, kur būt.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.