VIDEO. Ugunsdzēsējs atspiežas pret žogu un noskatās, kā iesprostota braukšanas instruktora automašīna grimst plūdu ūdeņos, jo “viņiem ir atļauts ieiet tikai līdz jostasvietai dziļā ūdenī” 36

Video no Lielbritānijas guvis ievērību iedzīvotāju vidū, jo ugunsdzēsējs nav devies glābt cilvēku, kura automašīna iestrēgusi plūdu ūdenī.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
RAKSTA REDAKTORS
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 1
Lasīt citas ziņas

Glābējs redzams atspiežoties pret žogu un skatoties, kā iesprostotā braukšanas instruktora automašīna grimst pusotru metru dziļā plūdu ūdenī. Neglābšanas iemesls esot pavisam vienkārš – viņiem ir atļauts doties tikai līdz jostasvietai dziļā ūdenī.

Filmu veidotājs Džeimijs Praiss un viņa partnere Daniela drosmīgi iebrida dziļajā ūdenī, lai glābtu autovadītāju, jo viņiem ierodoties notikuma vietā, “šķita, ka vadītājs mirs”, vēsta “DailyMail”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Notikuma vietā bija ieradušās divas Eseksas ugunsdzēsēju – glābēju brigādes, ātrā palīdzība un policijas automašīna, taču Džeimijs pastāsta, ka viņi nedevās ūdenī, jo bija jāgaida specializētās ekipāžas, kuras ir apmācītas darbam dziļākos ūdeņos. Ūdens bija stindzinoši auksts. “Acīmredzot viņš jau kādu laiku atradās tur, gaidot ugunsdzēsēju ierašanos,” izdevuma sacīja Džeimijs.

Viņš uztraucies, ka specializētā ekipāža neieradīsies laikā, tāpēc viņi nolēma rīkoties paši.

Kad Džeimijs un viņa partnere no automašīnas izvilka braukšanas instruktoru, viņš bija panikā un kliedza: “Es nogrimšu!”

Runājot par braukšanas instruktora stāvokli, Džeimijs sacījis: “Brīdī, kad es viņu izvilku, viņš joprojām sazinājās ar operatoru. Kad es viņu izvilku ārā, viņš bija apmulsis un nedomāja skaidri. Tad es sapratu, ka viņš ir šoka stāvoklī.”

Džeimijs norāda, ka viņš saprot – ugunsdzēsējiem un glābšanas brigādēm šī ir sarežģīta situācija un viņi vēlas palīdzēt. Taču viņš arī atzīst, ka tas neizskatījās labi, ka ugunsdzēsēji “neko nedara”, kamēr divi “garāmgājēji” izglābj briesmās nonākušo.

“Es jutos mazliet slikti pret viņiem, ja godīgi, jo nav tā, ka viņi nespētu palīdzēt, un nav tā, ka viņi negribētu palīdzēt, bet gan tiesību akti un riska novērtējumi un lietas, ko viņiem ir jāievēro, ir acīmredzami šķēršļi.”

Savukārt Eseksas ugunsdzēsības un glābšanas dienesta paziņojumā teikts: “Ekipāžas, kas ieradās negadījumā Buttsberijā, atrada automašīnu, kas bija iestrēgusi vairāk nekā 1,2 metru dziļā plūdu ūdenī. Dziļuma dēļ šīs ekipāžas lūdza papildu atbalstu no mūsu specializētās komandas, kamēr viņi palika notikuma vietā, lai nodrošinātu vadītāja drošību. Šoferis pats izkāpa no mašīnas. Lūdzu, nebrauciet cauri plūdu ūdenim. Jūs nezināt, cik dziļi tas varētu būt, un jūs varat pakļaut riskam sevi un citus. Vienmēr atrodiet alternatīvu maršrutu.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.